Okunma

Arşivlere Hükmedin


21 Ekim 2008 Salı 06:49
Arşivlere Hükmedin

Sıkıştırmalı veya sıkıştırmasız birçok arşiv biçiminin internet üzerinde gezindiği şu günlerde tek bir yazılımla her biçimdeki arşivi açmanız pek mümkün değil. Özellikle sıkıştırma yazılımlarının sunduğu dosya desteği hep bir yerlerde eksik kalabiliyor. Universal Extractor, birçok farklı sıkıştırma türünü desteklediği gibi, kullanıcılara örneğin .exe uzantısıyla sunulan ama aslında içinde bir arşiv barındıran dosyaların içeriklerine de erişim sağlıyor.

 

 

Sağ Tıklayın, Açsın

Kurulduktan sonra sağ tıklama menüsüne yerleşen Universal Extractor‘ın açabildiği dosyalar arasında uzunca bir liste mevcut. Tam listeye bu adresten ulaşabilirsiniz. Elbette bu yazılım için dosya uzantısının önemi yok. Önemli olan dosyanın türü.

:: Universal Extractor yazılımını ücretsiz olarak indirmek ve kurmak için tıklayın! (sürüm 1.6, ~5 MB)

 

:: Her biçimde sıkıştıran yazılım da arıyor musunuz?

Bilgi için: Universal Extractor
Yazan: Berkin Bozdoğan
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Arşivlere Hükmedin”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Wİnrar’dan ne farkı veya artısı var acaba?

" Arşivlere Hükmedin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Arşivlere Hükmedin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Arşivlere Hükmedin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "