Okunma

Üniversite Öğrencileriyle Geleceği Konuşacaklar


09 Mart 2010 Salı 15:52
Üniversite Öğrencileriyle Geleceği Konuşacaklar

Servis sağlayıcısı TTNET yeni projesinde üniversite öğrencilerinin dertlerini dinleyecekve onlara yol göstermeye çalışacak.  TTNET’le Geleceğini Netleştir Projesi kapsamında firma 34 ilde Türkiye’nin 40 üniversiteyi ziyaret edecek. 

Toplantılar sırasında firma, sektördeki son gelişmeleri ve trendleri paylaşarak yaratıcı üniversite gençliğini bu alanlarda proje üretmeye teşvik edecek. 

Katalımcılara hediye verilecek

Toplantılara katılacak olan, uzmanlar ise kişisel gelişim eğitimleri ile gençlere tavsiyelerde bulacak.

İlk olarak 10 Mart 2010 tarihinde Hacettepe Üniversitesi ile başlayacak olan üniversite turunda seminer ve eğitimlere katılan tüm öğrencilere katılım sertifikası verilecek. Ayrıca düzenlenecek yarışma sonucunda katılımcı öğrencilerden 1 kişiye netbook, 4 kişiye de A Milli Takım Forması hediye edecek.

:: Firmanın bu seminerlerine katılacak mısınız?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Üniversite Öğrencileriyle Geleceği Konuşacaklar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Üniversite Öğrencileriyle Geleceği Konuşacaklar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Üniversite Öğrencileriyle Geleceği Konuşacaklar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "