Okunma

Unreal Tournament 3, PS3’te


23 Kasım 2007 Cuma 22:00
Unreal Tournament 3, PS3’te
Her ne kadar Nintendo Wii için çıkabilecek bir birinci şahıs tetikçi oyununun Wii’ye özel ateşli silah eklentileriyle oynanabileceği yönünde duyumlar (tamam duyum yok, sadece bir tahmin diyelim) etrafta gezinse de, Playstation donanımsal yeterlilikte biraz daha önde gibi gözüküyor. Açıkçası duruşundan mıdır bilmiyoruz,  daha bir takım elbiseli iş adamı karizmasına sahip ve oyunların kendisine uyarlanmasında tek rakibi Xbox 360. Hmm, galiba Xbox için de bir UT3 hazırlığı var. Galiba gerçek konsol çatışması şimdi başlıyor.

Oyunun hazırlık süreci tamamlandı ve önümzüdeki haftalarda Playstation 3 için dağıtılması bekleniyor.

SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Unreal Tournament 3, PS3’te konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Unreal Tournament 3, PS3’te ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Unreal Tournament 3, PS3’te ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "