Okunma

USB 3.0 Desteğine Sahip Medya Oynatıcısı


05 Ekim 2010 Salı 13:49
USB 3.0 Desteğine Sahip Medya Oynatıcısı

O!Play HD2; yüksek kaliteli görüntü ve ses transferi için USB 3.0 desteği sunan dünyanın ilk medya oynatıcısı olan ASUS O!Play HD2, sunduğu üstün multimedya fonksiyonları ile evinizin ayrılmaz bir parçası olmasına aday.

Bu yeni ürün, 3.5” sabit disk, NAS teknolojisi, iPhone‘lar arası bağlantı (uzaktan kumanda) ve DLNA desteğini beraberinde taşıması ile fark yaratıyor (O Bir Çevre Dostu: Asus Bambu).

 O!play, 20.000’in üzerinde radyo istasyonu, Picasa, Flickr, hava durumu ve borsa kurlarını da içeren eğlendirici bir bilgilendirme ortamına sahip.

 

O!Play HD2 MPEG (AVI/VOB), MPEG4 (AVO/Xvid), M2TS (Blu-ray), MKV (H.264), rmvb, ISO ve IFO formatlarını da içeren en popüler formatları destekliyor.

Yüzde yüz kayıpsız ses üreten Blu-ray disk kalitesinin tüm avantajlarını alan bu ürün, Dolby TrueHD desteği ile büyük bir avantaj sağlıyor. Öyle ki O!Play HD2, kullanıcıların sinema salonu havasında zevk alabilmeleri için 7.1 kanal ses çıkışına sahip.

:: En beğendiğiniz medya oynatıcısı hangisi?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" USB 3.0 Desteğine Sahip Medya Oynatıcısı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere USB 3.0 Desteğine Sahip Medya Oynatıcısı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda USB 3.0 Desteğine Sahip Medya Oynatıcısı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "