Üst Düzey Performans: SAMSUNG C750


09 Temmuz 2010 Cuma 06:39
Üst Düzey Performans: SAMSUNG C750

Samsung, C750 LCD televizyonlar ile 3 boyutlu eğlence dünyasını evinize getiriyor. DLNA ağ oluşturma özellikleri ve yeni kristal tasarımları ile bu yeni HD TV’ler, kendi kategorilerinde mükemmeliyetçilik çıtasını yukarıya taşıyor.

Yerleşik 3D teknolojisi sunan C750 serisi, 2D görüntüleri 3D formatına dönüştürerek izleyicilere aksiyonun bir parçasıymış hissi veriyor. Samsung C750, görüntüleri zenginleştiren HyperReal Engine de dahil olmak üzere, görüntü kalitesi ile ilgili bir dizi gelişmeye öncülük ediyor (Farklı Bir Açıdan Bakın: Samsung BX2350).

Ayrıca, C750 LCD televizyonlar da 2010 LCD TV serisindeki diğer televizyonlar gibi yeni Energy Star 4.0 standardının azami tüketim sınırının altında enerji tüketiyor.

Samsung LE40C750’nin satış fiyatı 3299TL, LE46C750 adlı ürün satış fiyatı da 4699 TL olarak piyasaya sunulmuş durumda.

 

Internet TV, AllShare içerik paylaşımı ve ConnectShare Movie bağlantısı ile Samsung LCD TV, teknolojk açıdan gelişmiş, aynı zamanda da içerik yönünden zengin bir eğlence platformu sunuyor.

200Hz’lik Samsung LCD 750 serisinde bulunan yerleşik 3D teknolojisi, LCD HD TV’lerde mükemmel bir 3D deneyimi sunuyor. Blu-ray 3D standartı gibi birçok 3D formatına uyumlu olacak şekilde Samsung tarafından geliştirilen bu sistem ve bir dizi patentli teknoloji, sarmal bir televizyon deneyimi sunmak için tüm renk yelpazesini kullanıyor.

 

Gelişmiş Multimedya Eğlence Platformu

3D Blu-ray oynatıcısı (BD-C6900) ve aktif 3D gözlük ile tüketicilere evlerinde 3 boyutlu sinema keyfini yaşamaları için komple bir çözüm sunan Samsung LCD C750, sadece filmleri değil, televizyonda yayınlanan 2 boyutlu programları, 2D oyun içeriklerini ve 2D DVD’leri de 3D’ye dönüştürüyor (Tatilinizi Bu Kameralarla Geçirin!).

Eğer yayınları 3D olarak izlemek istemiyorsanız da yine tek tuşa basarak, pazardaki en yüksek görüntü kalitesini sunan HD TV’nizi izlemeye devam edebiliyorsunuz.

:: Plazma, LCD, LED ya da 3D LCD. Hangi teknolojis size daha çazip geliyor.
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Üst Düzey Performans: SAMSUNG C750 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Üst Düzey Performans: SAMSUNG C750 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Üst Düzey Performans: SAMSUNG C750 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
  2. 2 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
  3. 3 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
  4. 4 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
  5. 5 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
  6. 6 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
  7. 7 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?
  8. 8 Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme
  9. 9 Yılların iOS efsanesini Android ile bitirdik! Yılların iOS efsanesini Android ile bitirdik!
  10. 10 Huawei Mate 40 serisi tanıtıldı! İşte detaylar Huawei Mate 40 serisi tanıtıldı! İşte detaylar