Okunma

UT 3 de Sızıntı Yaptı


11 Ekim 2007 Perşembe 13:00
UT 3 de Sızıntı Yaptı
Unreal serisinin yaratıcısı Epic Games, Kuzey Carolina’da yaptıkları bir tanıtımın ardından yeni oyunun tam da orada tanıtılan demosunun daha sürüm tarihinin öncesinde birden bire internette gezindiğini duyduklarında çok da şaşırdıklarını düşünmüyoruz. Diğer taraftan, demo aslında üç vakte kadar yayınlanacaktı; fakat demo artık, resmî veya değil, yayında.
The Inquirer’daki dostlarımız aşağıdaki bağlantıları sağlamakta duraksamamış. Bizim neyimiz eksik, deme ihtiyacı hissettik (tabii ki, bu bir soru değil).

 
İndirin

Buradaki Unreal Tournament 3 demo dosyası yaklaşık 750 MB boyutunda.

:: TechPopwerUp!
:: NGOHQ.com

SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" UT 3 de Sızıntı Yaptı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere UT 3 de Sızıntı Yaptı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda UT 3 de Sızıntı Yaptı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "