Okunma

UX Alive 3-4 Mayıs’ta İstanbul’da


08 Mart 2017 Çarşamba 13:47
UX Alive 3-4 Mayıs’ta İstanbul’da

Kullanıcı deneyimi ve kullanılabilirlik konferansı UX Alive 3 ve 4 Mayıs 2017 tarihlerinde Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de üçüncü kez katılımcılarıyla buluşacak. 

Deneyimlemek isteyenlere dopdolu atölyeler!

Keynote ve uzman konuşmacıları katılımcılarla buluşturan UX Alive, atölyelere de yer veriyor. Kullanıcı araştırmasıkullanıcı deneyimi stratejisikullanıcı arayüzü tasarımı konuları ağırlıklı olan atölye yürütücüleri arasında Jamie LevyAgnieszka MozolKrystian MrozekShipra Kayan ve Alberta Soranzo bulunuyor. 

17-03/08/alive-3-16-9.jpg

Birbirinden değerli konuşmacılar bu etkinlikte

JLR Interactive kurucusu Jaime Levy, UX Alive’ın keynote konuşmacıları arasında. SpaceX projesinde yer alan Levy’nin konuşmasının yanısıra “Design hacking innovative concepts into prototypes” başlıklı atölyeyi de yürütecek.

17-03/08/alive-1-16-9-1488981300.jpg

LeanUX yöneticisi Will Evans da UX Alive’17’nin keynote konuşmacılarından. Şu anda New York Üniversitesi’nin Berkley’de bulunan İnovasyon ve Girişimcilik merkezinde Tasarım Odaklı DüşünmeYalın Kullanıcı Deneyimi ve Yalın Girişim konularında dersler veren Evans, danışmanlık da yapıyor.

Keynote konuşmacılarının arasında, Frosmo’nun kurucusu ve CEO’su Mikael Gummerus da var. iOS oyun geliştirme şirketi olan Dodreams‘in kurucu ortağı ve yönetim kurulu üyesi olan Gummerus, aynı zamanda Living Junction’ın kurucu ortağı ve başkanlarından biri olarak görev yapıyor.

:: Etkinliğe gitmeyi düşünüyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “UX Alive 3-4 Mayıs’ta İstanbul’da”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bu haberleri gecinde iphone 8 nasil olacak siz ondan soz edin hele

" UX Alive 3-4 Mayıs’ta İstanbul’da konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere UX Alive 3-4 Mayıs’ta İstanbul’da ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda UX Alive 3-4 Mayıs’ta İstanbul’da ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "