Okunma

Uygulama Geliştir, Nokia Lumia 1320 Kazan!


04 Mart 2014 Salı 09:10
Uygulama Geliştir, Nokia Lumia 1320 Kazan!

Türkiye’deki mobil uygulama yazılımcılarına ve bu ekosisteme destek vermek amacıyla, yediden yetmişe herkesin katılımına açık olarak düzenlenen “indir.com Mobil Uygulama Yarışması”nda bu yıl Windows Phone uygulamaları çok özel ödüller kazanacak!

Nokia sponsorluğunda, Windows Phone uygulamalarına özel ödüllerin dağıtılacağı yarışmada, birinci seçilen Windows Phone uygulamasına Nokia Lumia 1320, ikinciye Nokia Lumia 820, üçüncüye ise Nokia Lumia 625 hediye edilecek.

Yarışmaya katılmak için, uygulamanızı Windows Phone Store‘a yükledikten sonra http://www.indir.com/yarisma bölümündeki formu doldurmanız yeterli. Her katılımcı istediği kadar uygulama ile katılabilecek, ancak finale sadece en yüksek oyu alan uygulama kalacak.

Yarışmanın son katılım tarihi 15 Nisan 2014 olarak belirlendi. 18 Nisan’da halk oylaması başlayacak, halk oylaması sonucu yapılacak ön elemenin sonuçları 30 Nisan 2014 tarihinde açıklanacak. Yarışmanın jüri değerlendirmesi 1 Mayıs – 15 Mayıs tarihleri arasında yapılacak, 16 -17 Mayıs’ta ise kazananlar belli olacak.

:: Yarışmaya katılacak mısınız?
yazarAli Aydoğdu

Yıllardır SDN Forum'da yöneticilik yapan Ali, artık teknoloji dünyasındaki son dakika gelişmeleriyle de sizlerle olacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

6 yorum - “Uygulama Geliştir, Nokia Lumia 1320 Kazan!”

 1. darbeci dedi ki:

  DÜŞÜNSENİZE UYGULAMA YAPIP CİHAZI HEDİYE EDİYOLAR BİZE Bİ BAKIYORUZ BİZİM UYGULAMADAN BAŞKA UYGULAMA YOK :))

 2. selcukpnar dedi ki:

  Güzel düşünmüşler bu sayede WP mağazasını uygulama sayısı da artar.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Kendim yapamam ama bi L925 kullanıcı olarak HTC 8x deki saati kıskanıyorum 🙂 Nokia için onun gibi bi uygulama yazılırsa memnun kalırım 🙂 örnekleri var ama 8x deki daha güzel onun aynısından olursa iyi olur

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Basit browser uygulamalarından başka uygulama yazamadığım için katılmayacağım

 5. SDN Okuru dedi ki:

  win aklını kullanmış
  kendisi uygulama yapmadı çevredeki yapabilecek kişileri kendince ögrenip hediye ilede çekmeye çalışıyo.

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Güzel bir düşünce böyle teşvikler olması lazım hep

" Uygulama Geliştir, Nokia Lumia 1320 Kazan! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Uygulama Geliştir, Nokia Lumia 1320 Kazan! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Uygulama Geliştir, Nokia Lumia 1320 Kazan! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "