Okunma

Uygulamalar Ne Kadar Önemli?


27 Eylül 2010 Pazartesi 07:00
Uygulamalar Ne Kadar Önemli?

Akıllı telefonlar ve onlar için geliştirilen işletim sistemlerinin arasındaki rekabette uygulamaların çok önemli olduğu düşünülüyor. Ancak Deloitte adlı bir araştırma şirketinin gerçekleştirdiği çalışma bunun aksini söylüyor. (En İyi Blackberry Uygulamaları)

Akıllı telefon satın alan bir grup insan arasında yapılan araştırmada, aldıkları modeli sahip olabilecekleri uygulamaların çeşitliliği ve kullanışlılığı nedeniyle aldığını söyleyenlerin oranı %18′de kaldı.

 

Telefonları daha zengin hale getirilen uygulamlar model seçiminde etkili olamıyorlar

 

Donanım Daha Önemli

Kullanıcıların büyük çoğunluğu akıllı telefonları daha güçlü donanıma sahip oldukları için tercih ettiğini açıkladı.

Öte yandan, araştırmaya katılanların %65′lik bir kısmı düzenli olarak yeni uygulamaları takip ettiklerini ve kullandıklarını belirtti.

:: Akıllı telefon için uygulamalar ne kadar önemli?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Uygulamalar Ne Kadar Önemli? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Uygulamalar Ne Kadar Önemli? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Uygulamalar Ne Kadar Önemli? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "