Okunma

Uyurken Müzik Dinlemeyi Sever Misiniz?


22 Eylül 2009 Salı 08:42
Uyurken Müzik Dinlemeyi Sever Misiniz?

Müzik konusundaki maharetleri dillere destan iPhone ile uyumadan önce müzik dinlemeyi alışkanlık haline getirdiyseniz “iPhone Stop” isimli uygulamanın cihazınızda bulunmasında fayda var.

Bu uygulama ile iPod Touch yahut iPhone‘daki çalma listesinin, sizin belirlediğiniz süre sonrasında otomatik olarak durdurulmasını sağlayabiliyorsunuz. Oldukça başarılı bir arayüze de sahip olan yazılım, müziği durdurduktan sonra, size tekrar çalma listesine geri dönmek isteyip istemediğinize dair bir uyarıyı da ekrana getirmekten geri durmuyor.

Buradaki iTunes bağlantısından indirebileceğiniz yazılım 1$ bedele sahip.

:: Uyurken müzik dinlemeyi sever misiniz?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Uyurken Müzik Dinlemeyi Sever Misiniz? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Uyurken Müzik Dinlemeyi Sever Misiniz? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Uyurken Müzik Dinlemeyi Sever Misiniz? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "