Okunma

Uzayda Çığlıklarınızı Kimse Duyamayacak!


30 Eylül 2010 Perşembe 20:31
Uzayda Çığlıklarınızı Kimse Duyamayacak!

Electronic Arts ve Blizzard arasındaki ortak nokta nedir? Söyleyelim: Merakla beklenen oyunların, piyasaya çıkış tarihlerini sürekli geciktirmeleri. Crysis 2, Dead Space 2, Diablo 3, ikilinin huylarının en tipik örnekleri. Bunun bir pazarlama stratejisi mi, yoksa mükemmelliyetçilik anlayışı mı olduğuna karar veremiyoruz. Bununla birlikte, nihayet, EA’den müspet bir haber geldi.

 

Birincisi, “Tarihin en ürkütücü oyunları” arasına giren, oyun otoritelerden tam puan alan ve şimdiden “klasik” ünvanını kazanmış Dead Space’in, devam yapımı, 25 Ocak 2011’de, Sony PS3, PC ve Microsoft Xbox 360 için satışa sunulacak. İlkinden bile daha korkutucu olacağı iddia edilen yapım, Necromorph olarak anılan, iğrenç uzaylı ırkın kökenleri hakkında, gizli kalmış yönleri ortaya çıkaracak.

:: Sizce tarihin en korkutucu oyunu nedir?

 

 




yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Uzayda Çığlıklarınızı Kimse Duyamayacak! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Uzayda Çığlıklarınızı Kimse Duyamayacak! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Uzayda Çığlıklarınızı Kimse Duyamayacak! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "