Okunma

Uzayı Hiç Bu Kadar Renkli Görmediniz!


23 Nisan 2009 Perşembe 08:00
Uzayı Hiç Bu Kadar Renkli Görmediniz!

Web tarayıcınız üzerinden ücretsiz oynayabileceğiniz RetroShoot, bildik uzay gemisi aksiyonunu çok daha renkli ve canlı bir ortama taşıyor. Etrafta sürekli bir şeylerin patladığı, göktaşlarının da, toplamanız gereken kürelerin de rengârenk olduğu bir uzayda, fare ile kontrol ettiğiniz uzay gemisi ile artistik hareketler yaptığınız oyun, bildik Space Invaders’a taze bir hava ve yepyeni bir tat katıyor. Oyunu buraya tıklayarak hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

:: Aldığınız puanları forumda paylaşın.

Bilgi İçin : RetroShoot
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Uzayı Hiç Bu Kadar Renkli Görmediniz!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    güzel

" Uzayı Hiç Bu Kadar Renkli Görmediniz! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Uzayı Hiç Bu Kadar Renkli Görmediniz! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Uzayı Hiç Bu Kadar Renkli Görmediniz! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "