Okunma

Verbatim SDXC Kartlarıyla Geldi


28 Eylül 2010 Salı 08:03
Verbatim SDXC Kartlarıyla Geldi

Verbatim depolama çözümleri alanındaki yeni adımını Flash bellek segmentinde 64 GB depolama kapasitesine sahip yeni SDXC Class 10 hafıza kartı ile atıyor. (USB Bellek ve SD Kart Satın Alma Rehberi)

Verbatim’in yeni SDXC Flash kartı, geniş hacimli verileri tatminkar bir hızda işlemek için geliştirilmiş. Yeni kartlar kullanıcıların cep telefonları, video kameraları, dijital fotoğraf makineleri gibi elektronik cihazlarında daha fazla taşınabilir depolama alanı ve hız imkanı sunuyor.

 

Verbatim SDXC bellekler Class 10 özelliği taşıyor

ExFAT Dosya Sistemi

Verbatim’in yeni SDXC (SD eXtended Capacity) hafıza kartı 64 GB’lık bir kapasiteye sahip. 8 saat Full HD video kaydı veya 10 MP çözünürlükte 20.000 üzerinde JPEG görüntü kayıt imkanı sunabiliyor.

ExFAT dosya sistemi sayesinde geniş hacimli veri işleyen kartlar ayrıca, UHS-I arabirimi ile filmleri, videoları, resimleri, oyunları, e-Kitapları, mobil uygulamaları veya navigasyon haritalarını 104 MB/s hızla transfer etmeyi vadediyor.

:: SDXC kart kullanıyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Verbatim SDXC Kartlarıyla Geldi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Verbatim SDXC Kartlarıyla Geldi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Verbatim SDXC Kartlarıyla Geldi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "