Okunma

Veri Merkezi Canavarı için yerinizi ayırtın!


07 Mart 2019 Perşembe 18:16
Veri Merkezi Canavarı için yerinizi ayırtın!

13 Mart 2019’da Hakkı Alkan ve Tech Data Cisco Teknik Danışmanı Kaan Özyazıcı canlı düzenlenecek Webinar’da  Cisco Meraki‘nin merak edilen yönlerini katılımcılarla paylaşacaklar.

Veri Merkezi Canavarı: Cisco Meraki

Cisco Meraki bulut tabanlı bir teknoloji olarak ön plana çıkıyor. Bu teknoloji kolay ve basit kullanımlı grafik arayüzü ile ağ ve uygulama servislerinin yönetimini sağlıyor.

Meraki, telsiz ağlardan (Wireless LAN) güvenlik ürünlerine (Güvenlik araçları), anahtarlardan mobilite yönetimine kadar geniş yelpazedeki ağ ürünlerinden oluşur. Meraki cihazlarına bağlanarak tüm ağın yönetimi etkinleştirilerek basitleştiriyor.

Büyük işletmeler kendi ağlarının görünürlüğünü geliştirmiş olurken, orta ve küçük işletmeler Meraki ürünlerinin bir kısmını kullanarak, web sayfalarına yetkisiz erişimin gözlenmesi, yasal olmayan içeriğin yüklenmesi ve gözlenmesi veya veri iletişim kalitesinde farklılık yaratarak problem çözümünü hızlandırıyorlar.

İşte bu teknolojinin merak edilen yönleri 13 Mart Çarşamba günü saat 10:00‘da gerçekleştirilecek canlı Webinar’da konuşulacak. Etkinlik için buradan kayıt olabilirsiniz.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Veri Merkezi Canavarı için yerinizi ayırtın!”

  1. Anonim dedi ki:

    Afişi paint’te mi yaptınız?

" Veri Merkezi Canavarı için yerinizi ayırtın! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Veri Merkezi Canavarı için yerinizi ayırtın! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Veri Merkezi Canavarı için yerinizi ayırtın! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "