Okunma

Veri Merkezlerine Esneklik


01 Mart 2010 Pazartesi 12:15
Veri Merkezlerine Esneklik

Dünyanın en önde gelen BT altyapı sağlayıcılarından biri olan Fujitsu, Dinamik BT Altyapıları vizyonu doğrultusunda yaptığı yatırımlar ile geleceğin veri merkezlerinin altyapısını hazırlayan yenilikçi ürünleri sunmaya devam ediyor.

Sanallaştırma ve otomasyon projelerine büyük destek veren yeni Fujitsu konsolidasyon yazılımı x10sure 3.1′in, kesintisiz çalışma, servis dışı kalma süresini azaltma ve kümelemeden daha ekonomik olma gibi avantajlara sahip olduğu iddia ediliyor

Yeni konsolidasyon yazılımı x10sure 3.1 veri merkezlerine daha fazla esneklik getirmeyi vaat ediyor

Tüm teknolojilere destek

Orta ölçekli ve büyük kurumlar için tasarlanan Fujitsu x10sure 3.1, Windows ve Linux uygulamalarının birlikte kullanıldığı veri merkezlerinde operasyonel BT maliyetlerini azaltıyor.

Fujitsu x10sure 3.1, BT operasyonlarına standardizasyon ve akışkanlık sağlayarak iş sürekliliğini denetim altına alırken, sanal makinaların yönetimine de hypervisor (sanal makina yönetim yazılımı) seviyesinde destek veriyor.

Sanal makina izleme ve kurtarma özellikleri hizmet kesintilerini ortadan kaldırırken, VMware vSphere ve Microsoft Hyper-V gibi pazarın önde gelen sanallaştırma teknolojilerine destek veriyor.

:: İş yerinizde Fujitsu çözümleri kullanılıyor mu?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Veri Merkezlerine Esneklik konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Veri Merkezlerine Esneklik ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Veri Merkezlerine Esneklik ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "