Okunma

Verilerinizin Güvenliğinden Emin misiniz?


03 Mart 2011 Perşembe 08:35
Verilerinizin Güvenliğinden Emin misiniz?

InfoWatch, şirket ağlarında bulunan hassas bilgilerin herhangi bir yol ile dışarı sızdırılmasını engelleyen ve ağda bulunan hareketleri raporlayan bir güvenlik yazılımı.

İstemediğiniz E-Posta, Size Uğramayacak!

Şirketlerin kendi bilgi akışları üzerinde tam kontrol sağlayan bu yazılım, gizli olan verinin ne olduğunu, nerede olduğunu, nasıl aktarıldığını ve nerede depolandığını gösteriyor. Ürünün diğer bir özelliği, şirketlerin hassas olan bu verilerine kimler tarafından erişildiğini de göstermesi.

Videoyu İzleyin

Sahip olduğu CryptoStorage teknolojisi sayesinde, modern AES (İleri Şifreleme Standardı) algoritması yardımıyla, verileri şifreleyip maksimum bir güvenlik sağlayan InfoWatch, çalınmış olan taşınabilir bilgisayarın verilerini kötü niyetli kişilerin eline geçmesini de engelliyor.

:: Verilerinizi nasıl koruyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Verilerinizin Güvenliğinden Emin misiniz?”

  1. mylife.eg dedi ki:

    Ücretsiz uygulamalara daima şüpheli bakarım hayrına yapmıyorlardır heralde İşlemlerin raporlanması yeterli gibi ama kritik dosyalar için InfoWatch çok gerekli bi program görünümü bıraktı bende .

  2. configure dedi ki:

    TrueCrypt. Hem ücretsiz hem güvenilir.

" Verilerinizin Güvenliğinden Emin misiniz? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Verilerinizin Güvenliğinden Emin misiniz? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Verilerinizin Güvenliğinden Emin misiniz? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "