Okunma

Vestel Altın Effie ödülünü kazanmayı başardı


10 Mayıs 2018 Perşembe 17:14
Vestel Altın Effie ödülünü kazanmayı başardı

Vestel, pazarlama ve iletişim alanında dünyanın en zorlu ve itibarlı yarışması Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nda ‘Sürdürülebilir Başarı’ kategorisinde Altın, dayanıklı eşya/küçük ev aletleri kategorisinde Bronz Effie kazandı. Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği’nin Effie Worldwide Inc. iş birliğiyle düzenlediği yarışmada Vestel; reklamcılar, reklam verenler, pazar araştırmacıları, medya temsilcileri, iletişim ve işletme fakültelerinden öğretim görevlileri ve halkla ilişkiler uzmanlarından oluşan toplam 17 kişilik jüri tarafından ödüle layık bulundu.

Vestel Altın Effie ödülüne layık görüldü

Yarışmanın en prestijli ödülü olan ‘Sürdürülebilir Başarı’ kategorisinde, dayanıklı tüketim malları için yürüttüğü ‘Gururla Yerli’ kampanyasıyla Altın Effie’ye layık görülen Vestel; dayanıklı eşya/küçük ev aletleri kategorisinde ise Mix&Go için hazırlanan ‘Küçük ev aletlerinden büyük gıybet’ kampanyasıyla Bronz Effie kazandı. Effie Ödülleri 9 Mayıs akşamı düzenlenen törenle sahiplerine teslim edildi.

Vestel Ticaret AŞ Genel Müdürü Ergün Güler “Yarışmanın en önem verilen, en prestijli ve kazanılması en zor ödülü olan ‘Sürdürülebilir Başarı’ ödülü, en az 3 yıl sürdürülebilir olarak araştırma ve satış yolları ile etkisini kanıtlayabilen şirketlere veriliyor. Biz de Vestel olarak iletişimde sürekliliğin öneminin farkındayız.

Bu zor kategoride Altın Effie’yi dayanıklı tüketim malları için hazırladığımız ve 3 yıldır büyük emek harcayarak sürdürdüğümüz ‘Gururla Yerli’ kampanyamızla kazandık. Ayrıca küçük ev aletleri kategorisinde Mix&Go kampanyamız da Bronz Effie aldı. Vestel olarak üretimde gösterdiğimiz hassasiyeti, tüketiciye seslenirken de sürdürüyor; tonumuzun direkt, dikkat çekici ve eğlenceli olmasına özen gösteriyoruz. Böylece hem kreatif iletişim hem de pazardaki başarıları ödüllendiren en prestijli ödül programlarından biri olan Effie’den ödüllerle dönüyoruz. Gururluyuz… Tüm ekip arkadaşlarıma emek ve yaratıcı fikirleri için teşekkür ediyorum” dedi.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Vestel Altın Effie ödülünü kazanmayı başardı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Vestel Altın Effie ödülünü kazanmayı başardı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Vestel Altın Effie ödülünü kazanmayı başardı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "