Okunma

Venus’e İz Bırak yarışması için son gün: 1 Nisan!


22 Mart 2018 Perşembe 17:30
Venus’e İz Bırak yarışması için son gün: 1 Nisan!

Vestel, Venus markasını daha ileriye götürmek üzere, üniversite öğrencileri arasında geçtiğimiz yıl ‘Venus’ünü Tasarla’ adıyla düzenlediği ödüllü yarışma, Venus’e İz Bırak adıyla bu yıl da devam ediyor. Üniversite öğrencileri, 1 Nisan 2018 tarihine kadar hazırladıkları projeleri ile bireysel ya da takım halinde başvuru yapabilecekler.

Teknolojiye aşık, ilgi duyan ve trendleri yakından takip eden gençleri bu yarışmaya bekliyoruz. ilk üçe giren proje sahipleri dünyanın en büyük teknoloji fuarlarını yerinde deneyimleme şansı yakalayacak. Birinci olan ekip Ocak 2019’da Las Vegas CES Global Tüketici Elektroniği Fuarı’na, ikinci olan ekip Nisan 2019’da Hong Kong Mobil Ürünler Fuarı’na, üçüncü olan ekip ise Şubat 2019’da Barselona Mobil Dünya Kongresi’ne Vestel’in davetlisi olarak katılma şansını elde edecek. Birinci olan ekibe ayrıca Vestel’de proje bazlı çalışma imkanı da sunulacak. Bu fırsatı kaçırmayın ve şansınızı deneyin.

Venus’e İz Bırak için kayıtlar devam ediyor! Elinizi çabuk tutun!

Yarışmaya üniversite ve bölüm ayrımı olmaksızın tüm lisans ve yüksek lisans öğrencileri, bireysel ya da maksimum üç kişilik takımlar halinde katılabilecek. Katılımcıların buradan yapacakları başvurular; alanında uzman jüri tarafından, yapılabilirlik/uygulanabilirlik, tüketici faydası, özgünlük/yaratıcılık, projede ilerleme kriterlerine göre değerlendirecek.

6 Nisan’da gerçekleşecek ilk elemede en iyi 20; 1 Haziran’da yapılacak 2. elemede ise finale kalacak 10 proje belirlenecek. Ödül kazanan ilk üç proje ise 29 Haziran 2018 tarihinde düzenlenecek final töreninde ilan edilecek.

Geçen yıl ilki düzenlenen yarışmaya 197 proje katılmıştı. Vestel ekibinin; uygulanabilirlik, tüketici faydası, özgünlük, yaratıcılık gibi kriterlere göre yaptığı değerlendirme sonucu kullanıcının istediği kişinin güvende olup, olmadığını kontrol eden mobil uygulama projesi birinci, Venus arayüz tasarımı projesi ikinci, ‘GPS izleyici aksesuar’ projesi ise üçüncü seçilmişti.

:: Yarışmaya katılmayı düşünüyor musunuz?
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Venus’e İz Bırak yarışması için son gün: 1 Nisan! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Venus’e İz Bırak yarışması için son gün: 1 Nisan! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Venus’e İz Bırak yarışması için son gün: 1 Nisan! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "