Okunma

VIA’nın Satışları Düştü


14 Temmuz 2009 Salı 07:07
VIA’nın Satışları Düştü

Bu rakam iyi gibi gözükse de geçtiğimiz yılın aynı ayına göre yüzde 23,9 daha az. VIA teknolojilerinin 2009 yılının ilk yarısındaki toplam hasılatı ise 204 milyon dolar. Bu rakam 2008 yılı ilk yarı hasılatına göre yaklaşık yüzde 46,2 daha az. Yani küresel kriz firmaların gelirlerinin yarı yarıya düşmesine neden oldu. VIA, 2009 yılının ikinci çeyreğinde ise daha fazla gelir elde edeceğini düşünüyor. Çünkü firma geçtiğimiz ay içersinde Netbook platformlarının üretimine hız verdi.

:: VIA platforma sahip Netbook’ların başarısını nasıl buluyorsunuz?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" VIA’nın Satışları Düştü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere VIA’nın Satışları Düştü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda VIA’nın Satışları Düştü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "