Okunma

Viking Baltasını Kim Ele Geçirdi?


30 Nisan 2014 Çarşamba 14:11
Viking Baltasını Kim Ele Geçirdi?

İstanbul’dan Vikingler Geçti başlığı ile yayınladığımız haberimizde PayPal‘ın dünyanın 14 farklı şehrinde gerçekleşen BattleHack isimli Hackaton yarışmasının İstanbul ayağının detaylarını sizlerle paylaşmıştık.

Yüzlerce yazılımcının 24 saat boyunca süren programlama maratonundan sonra gruplar teker teker sahneye çıkarak sunumlarını gerçekleştirdiler. Deneyimli bir jüri ekibi değerlendirmesini yaptı ve kazanan takımı belirledi.

Takımların bu gerilimli ve heyecanlı mücadelesi esnasında sınırsız yiyecek, içecek, masaj gibi servisler kendilerine sunulmuştu.

Şimdi gelin, birlikte bu heyecanlı anlara, kazanan takımlara, sevinçlerine ve ödüllere göz atalım.

Bu videoyu HD kalitesinde YouTube üzerinden izlemek için tıklayın.

Bu yarışmanın ShiftDelete.Net ekibi için en büyük sürprizi ilk röportaj yaptığımız ve başarılar dilediğimiz ekibin birinci olmasıydı. Kendilerine Amerika Birleşik Devletlerine yapacakları seyahatlerinde ve küresel BattleHack maratonunda başarılar diliyoruz.

Umarız ülkemize 100.000 dolarlık büyük ödülü kazanarak geri dönerler.

:: Viking baltasını kazanan siz olsaydınız neler hissederdiniz?

 
yazarAhmet Usta

Oyun dergilerinde köşe yazarak medya dünyasına adım attı. Sonrasında yıllar çabuk gelip geçti. Şimdi ShiftDelete.Net bünyesinde yeni dönemi kurgulayan çekirdek ekipte. Soon, Very Soon (arka planda Hans Zimmer çalıyor öyle hayal edin.)
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Viking Baltasını Kim Ele Geçirdi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Viking Baltasını Kim Ele Geçirdi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Viking Baltasını Kim Ele Geçirdi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "