Okunma

Siber Savaş Tehditleri Artıyor


10 Ocak 2011 Pazartesi 11:30
Siber Savaş Tehditleri Artıyor

Giderek yaygınlaşan internet sayesinde insanlar, devlet işlerinden günlük eğlencelerine kadar birçok eylemi sanal dünya üzerinden yapmaya başladı.

İnternete olan bu bağlılığımız ise yeni bir dönemin başlamasına neden oluyor. Bankacılık işlemlerinin artmasıyla birlikte siber suç kavramı da ortaya çıkarken  devletler de bu duruma karşı kayıtsız durmuyor.

Siber Saldırılara Karşı Hazırlıklı mısınız?

#2011_01_08_Sanal_tehlike#

Politikanın güç dengeleri artık internete de yansımaya başladı. Devletler bir birlerini internet üzerinden yıpratmaya çalışıyor. Peki, internet üzerinden gelecek sanal tehlikelere karşı ne kadar bilgilisiniz?

Siber savaştan, virüs tehditlerine kadar birçok önemli kouyu işin uzmanından öğrendik.

:: Siber savaş ve saldırılara karşı sizce hazırlıklı mısınız?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Siber Savaş Tehditleri Artıyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Hazırız ama kaspersky ile değil ESET ile 🙂

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Kaspersky türkiye müdürünün böyle acemice açıklamalarda bulunması tuhaf doğrusu :))) Henüz güvenlik tanımını dahi yeterince kavrayamamış ama güvenlik sektöründe iş yapıyor. Bir de bu Türkiye deki güvenlik firmalarının Hacker tanımları komedyenlere taş çıkarır yani o derece komik :)))) Bir de sayın Murat Göçe zamanınız olursa bir zahmet şunu inceleyin : http://forum.shiftdelete.net/guvenlik/159764-en-fazla-kasan-antivirus-veya-internet-security-22.html ve Eugene de selamlarımı iletin. Sistemleri bu kadar kasmaya devam ederse kasper yakında koltuğunu kaybedecek…

  3. SDN Okuru dedi ki:

    bir güvenlik ürününü satınca insan uzman mı oluyor?

" Siber Savaş Tehditleri Artıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Siber Savaş Tehditleri Artıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Siber Savaş Tehditleri Artıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "