Okunma

Vista SP1 Sorunsuz Gelecek


06 Nisan 2008 Pazar 21:00
Vista SP1 Sorunsuz Gelecek
Servicing Stack Update isimli bir güncelleme, kullanıcıların Service Pack 1 kurması sırasında yaşadığı bir soruna sebep oluyor ve sistemin sürekli yeniden başlama döngüsüne girmesine sebep oluyordu. Bu sebeple yaşanan sorunları aşmak konusunda Windows Vista ekibi gerekli düzeltmeleri yaptı ve Windows Update üzerinden SP1 kurulması sırasında, bu öncesindeki gerekli yama paketi doğru şekilde çalışacak.

Nisan ortası gibi sistem ayağa kaldırılıp Windows Update üzerinden ilk 5 dil için, tekrar Service Pack 1 yayınlanmaya devam edilecek. Ayrıca, nisan ortasında yayınlanacak olan Türkçe dahil diğer ikinci kademe diller için Service Pack 1 paketi için herhangi bir gecikme de bildirilmedi.

Bilgi için: Windows Vista Team Blog
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN – http://shiftdelete.net




yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Vista SP1 Sorunsuz Gelecek”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    kimi kandırıyosunuz. ms bu sp fiyaskosuyla dibi boylamıştır.. sorunsuz muş. futbolda son dakika golü olabileceğini unutmuşşsunuz galiba.. yavaş gelsin bakalım ……

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Deveye neden boynun eğri demişler, edeve nerem doğru ki demiş. Valla bu atasözü tam olarak Vista’yı anlatıyor. Sen tam 6 yıl sonra yeni bir işletim sistemi çıkar ama kullanan herkes XP’ye geri dönmenin yollarını arasın. Microsoft bu işletim sistemini tasarlarken herhalde insanları nasıl sinir ederim diye düşündü. Ya da Microsoft çalışanları 32 GB bellekli, 4 işlemcili, Cross Fire serisi bir ekran kartı ve RAID-0 yapılmış 8 tane 10.000 devirli sabit disk kullandığı için sıradan insanların sıkıntılarını anlamıyor …

" Vista SP1 Sorunsuz Gelecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Vista SP1 Sorunsuz Gelecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Vista SP1 Sorunsuz Gelecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "