Okunma

Vista Ve XP İçin Windows 7 Ekran Koruyucusu


01 Eylül 2009 Salı 08:47
Vista Ve XP İçin Windows 7 Ekran Koruyucusu

Windows 7 RTM dağıtımı sona erdi. Eğer bu dağıtımı kaçırdıysanız, ya da mevcut işletim sisteminizin rahatını bozmak istemediğinizden dolayı Windows 7’yi denemediyseniz sizlere biraz Windows 7 havası getirdik. Windows 7’nin ekran koruyucusunun Windows Vista ve XP işletim sistemlerine uyarlanmış versiyonunu deneyebilirsiniz.

Ekran koruyucusunu buradan indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyaya çift tıklayarak, ekran koruyucuyu yükledikten sonra, ekran koruyucu ayarlarını açarak, ekran koruyucuyu seçebilirsiniz, veya masaüstündeki simgeye çift tıklayarak ekran koruyucuyu aktif hale getirebilirsiniz.

:: Bu ekran koruyucuyu beğendiniz mi?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Vista Ve XP İçin Windows 7 Ekran Koruyucusu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Vista Ve XP İçin Windows 7 Ekran Koruyucusu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Vista Ve XP İçin Windows 7 Ekran Koruyucusu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "