Vivaldi’den Chrome’un dinozoruna rakip!


15 Ekim 2020 Perşembe 13:20
Vivaldi’den Chrome’un dinozoruna rakip!

Chromium tabanlı ücretsiz web tarayıcısı Vivaldi, Google Chrome’un dinozor oyununa rakip olacak bir oyun tasarladı. Vivaldia isimli cyberpunk temalı oyun, Windows, Android, Linux ve iOS‘da beğeniye sunuldu.

Vivaldi Chrome’un dinozoruna rakip getirdi

Chromium tabanlı web tarayıcı Vivaldi, 80’li yılların cyberpunk evreninde geçen ve Vivaldia adlı retro temalı bir oyunu kullanıcılarının beğenisine sundu. Oyun tarayıcının 3.4. sürümünde mevcut olmakla beraber, Android, Windows, Linux, iOS platformlarında hem çevrimiçi hem de çevrimdışı oynanılabilir durumda. Oyuna erişmek için ise Vivaldi’nin adres çubuğunda ‘vivaldi://game‘ yazmanız yeterli. Bunun yanında tarayıcının masaüstü ve Android versiyonlarına ekleyeceğiniz bir bağlantı aracılıyla da oyunun sayfasına ulaşmanız mümkün.

Vivaldi Google Chrome'un dinozor oyununa rakip getirdi

Vivaldia’nın oynanış şekli, tarayıcı internete bağlanmakta problem yaşadığında bir çeşit easter egg olan ve zamanla efsaneleşen Google Chrome’un efsane dinozor oyununa oldukça benziyor. Ancak bu oyundan farklı olarak internete bağlantı problemi yaşadığınızda değil istediğiniz zaman oynama imkanına sahibiz. Vivaldia bizlere daha renkli ve ayrıntılı pikseller sunarken, düşmanlara ateş etme imkanını da sunuyor. Öte yandan Chrome’un dinozor oyununun silah kullanmanızı sağlayan bir sürümü de mevcut. Oyuna bu linkten ulaşabilirsiniz.

Vivaldi’nin 3.4. sürümü yapılandırılabilir bağlam menüleri ve sayfaları otomatik olarak yeniden yükleme seçeneği dahil olmak üzere birçok yenilikle geliyor. Eğer kullanmak isterseniz, masaüstü sürümüne buradan ya da Android versiyonuna buradan erişebilirsiniz.
Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
3 ay önce

Dinazor oyunu daha iyi

" Vivaldi’den Chrome’un dinozoruna rakip! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Vivaldi’den Chrome’un dinozoruna rakip! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Vivaldi’den Chrome’un dinozoruna rakip! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım? Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım?
  2. 2 Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik! Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!
  3. 3 3D yazıcıda ofis için neler bastık? 3D yazıcıda ofis için neler bastık?
  4. 4 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  5. 5 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  6. 6 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi
  7. 7 Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık! Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık!
  8. 8 Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı
  9. 9 Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba! Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba!
  10. 10 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2