Okunma

VLC’de Mutlu Sona Doğru


13 Mayıs 2009 Çarşamba 14:36
VLC’de Mutlu Sona Doğru

VideoLAN.org tarafından geliştirilen VLC Media Player, bugüne kadar sunduklarının çok daha fazlasını VLC 1.0 RC1 sürümünde kullanıcılara veriyor. Anında duraklatma, kare kare oynatma, daha iyi hız kontrolü, tüm medyalar için gerçek zamanlı kayıt gibi doğrudan son kullanıcılara hitap eden geliştirmelerin yanı sıra, çeşitli decoder ve giriş destekleri, Linux ve Windows arayüzü güncellemeleri de içeren VLC Media Player 1.0 RC1, adının hakkını veriyor.

:: VLC Media Player 1.0 RC1’i indirin.

:: VLC’deki yenilikleri beğendiniz mi?

Bilgi İçin : VideoLAN
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" VLC’de Mutlu Sona Doğru konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere VLC’de Mutlu Sona Doğru ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda VLC’de Mutlu Sona Doğru ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "