Okunma

Vodafone Bayramda Abonelerini Sevindirdi


22 Ağustos 2012 Çarşamba 10:13
Vodafone Bayramda Abonelerini Sevindirdi

Vodafone Türkiye, Geleneksel Ramazan Kampanyası’na katılan abonelerini bayram tatili süresince toplam 31,1 milyon dakika boyunca bedava konuşturarak bayram hediyesi vermiş oldu.

1 milyardan fazla mesaj, 90 milyon MB data kullanımı

Vodafone’lular bayram tatili süresince 1 milyar adetten fazla mesajlaştı, 90 milyon MB data kullanarak ne zaman, nerede olurlarsa olsunlar internete özgürce erişmenin rahatlığını yaşadı.

Kullanıcılarına belki de en güzel bayram hediyesini veren ve bu bedava dakikalar sayesinde sevdiklerinin bayramlarını kutlamasına yardımcı olan Vodafone’un bu tarz kampanyalarının devam etmesini umuyoruz.

Gökhan Öğüt: “Bayram coşkusunu cebe taşıyıp 31,1 milyon dakika bedava konuşturduk”

Vodafone Bireysel Müşterilerden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, şunları söyledi:

“Vodafone Türkiye olarak odağına müşteri memnuniyetini yerleştirdiğimiz tüm faaliyetlerimizde, Türkiye’nin dört bir yanında abonelerimizin beklentilerini izleyerek, daha öne karşılanmamış ihtiyaçlarına yanıt vermek, bu ihtiyaçları onlardan önce öngörerek hayatlarını kolaylaştırmak için çalışıyoruz.”

“Bayramlar, uzakta olan sevdiklerimizle iletişimin en kıymetli olduğu dönemler. bu bayram, abonelerimiz 1 milyar adetten fazla mesajlaştı; 27 milyondan fazla şarkı veya 90 milyondan fazla resime denk gelen 90 milyon MB data kullandı.”

“Biz, abonelerimizin sevdikleriyle konuşma ihtiyaçlarını göz önüne alarak 2008 yılından bugüne sürdürdüğümüz Geleneksel Bayram kampanyamız ile Türkiye’nin dört bir yanında abonelerimizi birbirine bağlarken bayram coşkusunu cebe taşıyoruz. Bu yıl da Vodafone’lular  31 milyon dakikanın üzerinde bedava konuştu; abonelerimize böyle bir bayram hediyesi vermenin  mutluluğunu yaşıyoruz.”

:: Vodafone’un Geleneksel Ramazan Kampanyası’na katıldınız mı?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Vodafone Bayramda Abonelerini Sevindirdi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Uzun bir süredir bende kullanıyorum, verilen bayram hediyesi sadece Vodafone içerisinde geçerli. Yakında bırakıyorum seni Vodafone..

  2. SDN Okuru dedi ki:

    1 ay öncesine kadar vodafone kullanıyordum fakat ne hikmetse bana hiç, 2008’den beri sürdürdükleri geleneksel bayram kampanyası dahilinde hediye dakika v.s verilmedi.

  3. adonia dedi ki:

    31 milyon 114 bin dakika konuşma avantajı sağlamış ama bir bize bu avantajı sağlamadı kayıt olduğumuz halde bize koskoca bir hiç yüklediler

" Vodafone Bayramda Abonelerini Sevindirdi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Vodafone Bayramda Abonelerini Sevindirdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Vodafone Bayramda Abonelerini Sevindirdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "