Okunma

Vodafone CeBIT’te Neler Tanıttı?


02 Mart 2011 Çarşamba 20:47
Vodafone CeBIT’te Neler Tanıttı?

Vodafone Türkiye’nin araştırma ve geliştirme şirketi Oksijen Ar-Ge’nin Lokasyon Bazlı Servis Altyapısı hizmeti sunan Vodafone Locate ürünü, CeBIT 2011‘de düzenlenen bir basın toplantısında tanıtıldı.

Oksijen Ar-Ge‘nin geliştirdiği Vodafone Locate, Vodafone’un kurumsal müşterilerinin, çalışanlarını ve ekiplerini GPS ya da mobil şebeke ağını kullanarak takip etmelerini sağlıyor.

Oksijen Ar-Ge Vodafone İçin Hangi Ürünleri Geliştirdi?

Vodafone Locate Neler Sunuyor?

Vodafone Locate ile çalışanlar da toplantılarını koordine edip, katılım zamanı ve konumlarını sistem üzerinden belirleyebiliyor. Ayrıca, filo yönetimi için adres ve rota sorgulama özelliklerine sahip olup, lokasyon ve takvim özelliklerini bir arada kullanarak toplantıların daha etkin yönetilmesini sağlıyor.

Firma Ar-Ge ürünleri dışında fuarda yeni Almanya tarifesini de tanıttı. Cep Almanya adlı tarife hakkında detaylı bilgiyi bu adresten öğrenebilirisiniz.

:: Vodafone’un Ar-Ge çalışmalarını hangi yönde geliştirmesini istiyorsunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Vodafone CeBIT’te Neler Tanıttı?”

  1. mylife.eg dedi ki:

    İyi bi çalışma olmuş daha ne denilebilir ki Vodafonenun hızlı gelişimi tebrik ediyorum.

" Vodafone CeBIT’te Neler Tanıttı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Vodafone CeBIT’te Neler Tanıttı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Vodafone CeBIT’te Neler Tanıttı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "