Vodafone Çiftçi Kulübü Eğitim Tırı Yollarda


07 Ekim 2010 Perşembe 07:45
Vodafone Çiftçi Kulübü Eğitim Tırı Yollarda

Vodafone, faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde uyguladığı sosyal iş modeline en güzel örneklerinden biri olarak gösterilen Vodafone Çiftçi Kulübü Programı‘nı bir adım daha öteye taşıyor.

TC Tarım ve Köyişleri Bakanlığı, Tarım ve Kredi Kooperatifleri ve Vodafone Türkiye işbirliğinde yürütülen programın yeni döneminde, Vodafone Çiftçi Kulübü, tarımsal ve kırsal kalkınma hamlesini hızlandırmak amacıyla çiftçinin ayağına gidiyor.


Bu proje ile 300 bin çiftçinin iletişim teknolojilerinden faydalanması ekleniyor.

Bu amaç için mobil iletişimin ve teknolojinin son olanaklarıyla donatılarak özel olarak üretilen Vodafone Çiftçi Kulübü Eğitim Tırı, Diyarbakır‘ın Cumhuriyet Köyü‘nde çiftçilerle ilk buluşmasını gerçekleştirdi.

Bakan’dan Övgü Dolu Sözler

Eğitim Tırı ile Vodafone Çiftçi Kulübü’nün yeni dönem çalışmalarının
tanıtımı amacıyla düzenlenen törende bir konuşma yapan Tarım ve
Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, şunları söyledi;

Sonraki Sayfa: Vodafone’un Açıklamaları

Vodafone’un Planları

Vodafone Türkiye’nin Tarım ve Köyişleri Bakanlığı ile birlikte hayata geçirdiği bu proje ile ülkemiz açısından stratejik öneme sahip olan tarım sektörüne katma değer yaratmaktan mutluluk duyduklarını belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray ise sözlerine şöyle devam etti:


Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray

Tarım ve Köyişleri Bakanlığımız ve Tarım Kredi Kooperatifleri’nin işbirliğiyle hayata geçen Vodafone Çiftçi Kulübü’nde yola bazı hedeflerle çıkmıştık. Projenin ilk yılı için belirlediğimiz hedeflerimize ulaştığımızı memnuniyetle görüyorum. İlk yıl bizim için çiftçilerimizle daha yakın temas kurabilme, onların özellikle mobil iletişim alanındaki ihtiyaçlarını öğrenme, bu ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap verebilecek hizmet ve çözümleri geliştirme yılı oldu.

Gördük ki, çiftçilerimizle sohbet ettikçe, dertlerini dinledikçe, hayallerine ortak oldukça, birbirimizi daha iyi anlayabiliyor, aynı hedef için daha verimli sonuçlar üretebiliyoruz. Her şeyin başında iletişimin geldiğini çok iyi bilen bir şirket olarak, çiftçilerimizle aynı dili konuşmak için onlarla daha fazla bir arada olmanın, onların ayaklarına gitmenin önemini bir kez daha kavradık.

Vodafone Çiftçi Kulübü, Vodafone’un kılcal damarlarına kadar işlemiş olan sosyal iş modelinin, sadece ülkemizde değil Vodafone Grubu içindeki en güzel örneklerinden biri olarak öne çıkıyor. Ne güzel bir tesadüf ki, TIR’ımızı Cumhuriyet Köyü’nden yola çıkartıyoruz. Tarımın modernleşmesi, gelişmesi ve bunun sonucu olarak kırsal kalkınma, bir Cumhuriyet projesi.

Ortak temel hedef, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu’nun kuruluş ilkelerinde çok güzel bir şekilde ifade edildiği gibi, Tarım sektörünün genelinde ve kırsal alanda yaşayan vatandaşlarımızın, gelir düzeyinin yükselmesi, gelir dağılımının iyileşmesi, doğal kaynakların korunarak kullanılması ve zenginliklerin tüm insanlarımıza yansıtılması. Vodafone Türkiye olarak, Bu yüce hedef doğrultusunda Türkiye Cumhuriyeti’nin en önemli sosyal projesine katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz.

:: İletişim şirketlerinin sosyal sorumlumluk projelerini destekliyor musunuz?
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Vodafone Çiftçi Kulübü Eğitim Tırı Yollarda konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Vodafone Çiftçi Kulübü Eğitim Tırı Yollarda ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Vodafone Çiftçi Kulübü Eğitim Tırı Yollarda ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor! Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor!
  2. 2 SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi? SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi?
  3. 3 Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk! Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk!
  4. 4 PARDUS kullanan AFAD merkezini ziyaret ettik PARDUS kullanan AFAD merkezini ziyaret ettik
  5. 5 Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi
  6. 6 Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme
  7. 7 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set! 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set!
  8. 8 Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG
  9. 9 C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik! C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik!
  10. 10 iPhone 12 Pro almak için kaç gün çalışmak gerekiyor? iPhone 12 Pro almak için kaç gün çalışmak gerekiyor?