Okunma

Vodafone da Bulut’a Çıktı


03 Nisan 2012 Salı 12:00
Vodafone da Bulut’a Çıktı

Son yılların yükselen trendi Bulut Bilişim Türkiye’nin ekonomisinin lokomotifi olan KOBİ’ler tarafından da kullanılmaya başlanıyor. Son birkaç yıldır birçok firmanın gündeminde olan Bulut Bilişim teknolojileri Vodafone Türkiye ve Microsoft işbirliği ile Kırmızı Bulut hizmetiyle hayata geçiyor.

Kırmızı Bulut’ta Vodafone, Microsoft‘un Office 365 hizmetlerini KOBİ abonelerine uygun fiyatlarla sunacak. Firmalar e-Posta ve Web Çözümleri, İş Yönetimi Çözümleri ve Bilgi Güvenliği Çözümleri gibi bir dizi servisi Kırmızı Bulut yardımı ile alabilecekler.

Konuyla ilgili detaylar bugün Vodafone Türkiye’nin İstanbul Maslak‘taki merkezinde düzenlenen bir basın toplantısı ile kamuoyuna açıklandı. Toplantıya katılan Vodafone Türkiye CEO‘su Serpil Timuray ve Microsoft Türkiye Genel Müdürü Tamer Özmen yeni servisi tanıttılar.

Toplantı sonrasında Vodafone ve Microsoft yetkilileri ile yaptığımız özel röportajlar:

:: Bulut bilişim konusunda ne düşünüyorsunuz?

 
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Vodafone da Bulut’a Çıktı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Vodafone da Bulut’a Çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Vodafone da Bulut’a Çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "