Okunma

Vodafone Forum, Sosyal Medyada Kullanıcıların Sesi Oluyor


29 Ekim 2012 Pazartesi 15:07
Vodafone Forum, Sosyal Medyada Kullanıcıların Sesi Oluyor

Gelişmiş teknolojiyi müşterilerine temas ettiği her noktada kolay, anlaşılır ve kesintisiz erişilebilir hale getirerek, onların yaşam kalitesini artırmak hedefiyle faaliyet gösteren Vodafone, bu vizyonun online müşteri hizmetleri üzerindeki yansıması olarak Mart ayında alternatif iletişim platformu Vodafone Forum’u hayata geçirdi.

Farklı mobil iletişim ihtiyaçlarına yönelik fikir ve deneyimlerin paylaşıldığı yenilikçi bir keşif alanı olan ve 7 ay içinde 680.000 ziyaretçiyi ağırlayan Vodafone Forum, sosyal medya üzerinden müşteri istek ve beklentilerinin analiz edilip, bu doğrultuda gerekli aksiyonların planlanmasına da katkı sağlıyor. Kullanıcılardan gelen yoğun talep üzerine Aylık CepNet paketlerinin sınırsız internet, sabit fiyat garantisi ve yeni avantajlarla tekrar abone alımına açılmasında öncü rol oynayan Vodafone Forum, sosyal medyada kullanıcıların sesini temsil eden iletişim kanalı olarak, Vodafone Türkiye’nin müşteri odaklı aksiyonlarını şekillendiriyor.

Vodafone Forum, merakla beklenen cihazları kullanıcılarıyla buluşturuyor

Mobil teknolojilere ilişkin katılımcı ve ücretsiz bir paylaşım platformu olan Vodafone Forum, Türkiye’ye sınırlı sayıda gelecek olan ya da gelmeden önce büyük ilgi gören cihazların müşteri talepleri doğrultusunda önceden sipariş edilerek, istenilen Vodafone Cep Merkezleri’ne yönlendirildiği bir iletişim kanalı olarak fark yaratıyor. Bugüne kadar çok sayıda Samsung Galaxy S III ve yeni iPad modelini meraklılarıyla buluşturan Vodafone Forum üzerinden sunulan cihaz desteklerinin, ilerleyen dönemlerde artarak devam etmesi planlanıyor.

Sadece Vodafone’lulara değil, sosyal medyayı aktif kullanan tüm operatör kullanıcılarına açık olan; tarife ve kampanyalardan ürün ve servislere birçok konuda gerçek zamanlı bilgi paylaşımına olanak sağlayan Vodafone Forum’da bugüne kadar 20 bine yakın ileti, 9 milyonu aşkın kez görüntülendi.

:: Vodadone Forum’u başarılı buluyor musunuz?

 
yazarTolga Küçükyılmaz

Çocukluktan beri iyi bir teknoloji takipçisi olan Tolga Küçükyılmaz, tekrar ShiftDelete.Net okurlarına en güncel teknoloji bilgilerini aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

2 yorum - “Vodafone Forum, Sosyal Medyada Kullanıcıların Sesi Oluyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    modafon da bir çalışanın istifa mektubu

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Vodafone iyi işler yapıyor. Turcell de fatura şoku yasatsin dursun..

" Vodafone Forum, Sosyal Medyada Kullanıcıların Sesi Oluyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Vodafone Forum, Sosyal Medyada Kullanıcıların Sesi Oluyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Vodafone Forum, Sosyal Medyada Kullanıcıların Sesi Oluyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "