Okunma

Vodafone Hangi Şehirde İş Sağladı?


05 Mart 2011 Cumartesi 09:10
Vodafone Hangi Şehirde İş Sağladı?

Teknoloji şirketlerinin müşteri memnuniyetini daha iyi hale getirmesi için çağrı merkezleri büyük bir önem taşıyor. Yurtdışında aranılan bir meslek haline gelen çağrı merkezi operatörlüğü ülkemizde de hak ettiği değeri kazanmaya başladı. Vodafone operatör merkezlerini büyük şehirler dışında Anadolu‘ya yaygın bir şekilde kurma kararı aldı.

Dün yapılan açılışla Elazığ‘daki Vodafone Çağrı Merkezi‘ni açan firma yatırımıyla birlikte bölge halkına istihdam da sağlamış oldu.

Peki, operatör firması bu merkezle birlikte kaç Elazığlıya iş verdi? 3.800 metrekarelik alana sahip olan bu merkezde 250 kişi çalışmaya başladı. Vodafone İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ve BTK Başkanı Dr.Tayfun Acarer‘in katılımıyla açılan merkez operatör firmaya da büyükşehirlere kıyasla yarı yarıya tasarruf sağlamış oldu.

Hedef Anadolu’daki Teknoloji Yatırımlarını Artırmak


Bakan Yıldırım kendine telefon şakası yapıldığını sanan tüketiciyi ikna etmek için bir hayli dil döktü

Bakan Yıldırım açılış konuşmasında, bundan sonra çağrı merkezlerine daha fazla önem vereceklerini belirtirken öncellikli çalışmaları arasında bu yatırımları Anadolu’ya yönlendirmek olduğunun da altını çizdi. Ulaştırma Bakanı ülkenin kalkınması için teknoloji sektörüne her türlü desteği vereceğini de açıkladı.

Açılıştan sonra ise çağrı merkezinin ilk konuşmasını Binali Yıldırım yaptı. Yıldırım‘ın bakanla konuştuğuna inanmayan telefondaki tüketiciyle yaptığı konuşma ise neşeli anların yaşanmasını sağladı.

:: Hangi Anadolu’daki hangi bölgeye daha çok teknoloji yatırımı yapılmalı?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Vodafone Hangi Şehirde İş Sağladı?”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  niye yalan olsun canım. o kadar yatırım yapılıyor niye görmezden geliniyor anlamış değilim.

 2. lazerboy dedi ki:

  Burada (Erzincan) TTNET’e bir binayı sattı atıl durumda olan yaklaşık 1 Milyon ***** açıldı 1200 kişi 3 vardiya çalışıyor.

 3. The Dark Knight dedi ki:
 4. ArcShotTR dedi ki:

  Ulaştırma Bakanı ülkenin kalkınması için teknoloji sektörüne her türlü desteği vereceğini de açıkladı.

  Tamamen Yalan!

" Vodafone Hangi Şehirde İş Sağladı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Vodafone Hangi Şehirde İş Sağladı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Vodafone Hangi Şehirde İş Sağladı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "