Okunma

Vodafone Mobil Yardım Neler Sunuyor?


09 Temmuz 2011 Cumartesi 14:00
Vodafone Mobil Yardım Neler Sunuyor?

Akıllı telefonlar çoğaldıkça buna bağlı olarak sorunlar da artış gösteriyor. Bu sorunların çoğunun çözümü basit olsa da tüketicilerin yeterince bilgiye sahip olmaması işlemlerin uzamasına neden oluyor.

Sistem Neler Sunuyor?

En ufak sorunda teknik servis yolunu tutan tüketicilerin işlerini kolaylaştıracak bir uygulama geliştirildi. Vodafone’un LogmeIN Help uygulamasının üzerine tasarladığı Mobil Yardım sistemi tüketicilere neler sunacak? Bu sistem kişisel güvenliği nasıl sağlıyor? Bu uygulama sayesinde telefonunuzda neler öğrenebilirsiniz?

Tüm bu soruların cevaplarına röportajımızda ulaşabilirsiniz.

:: Bu sistemi faydalı buldunuz mu?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Vodafone Mobil Yardım Neler Sunuyor?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Herkese Merhaba;
    Benim Telefonum Vodafone 858 (Smart) Ve Üzerinde Android 2.2.1 İşletim Sistemi Bulunmakta Ve Ben Flash Player Yüklemede Sıkıntı Yaşıyorum. BUnun İçin Bu Servis Çıkmadan 1 Hafta Önce Vodafone Müşteri Hizmetlerini Aradım Ve Yardım İstedim Ve Bana Yardımcı Olamadılar 2 Gün Önce Televizyonda BU Reklamı Gördüm Ve Tekrar Aradım. Ve Gene Bana BUnu Kendilerinin Yapamayacaklarını Söylediler, Sanki Bu Servisten Haberleri Yokmuş Gibi Davrandılar Ve Yardımcı Olmadılar. Bu Servis Aslında Ortada Yok Yani.

" Vodafone Mobil Yardım Neler Sunuyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Vodafone Mobil Yardım Neler Sunuyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Vodafone Mobil Yardım Neler Sunuyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "