Vodafone Red Balıkçılık Turnuvası Sona Erdi


08 Ekim 2012 Pazartesi 11:12
Vodafone Red Balıkçılık Turnuvası Sona Erdi

Ülkemizde sportif balıkçılığın en önemli etkinliklerinden biri kabul edilen Vodafone Red Alaçatı Uluslararası Balıkçılık Turnuvası, Vodafone Red’in ikinci yaşgününün kutlandığı kapanış partisi ile sona erdi.

Bu yıl altıncı kez 4-7 Ekim tarihleri arasında Alaçatı Port Marina’da düzenlenen Vodafone Red Alaçatı Uluslararası Balıkçılık Turnuvası’nda 300’den fazla balıkçı 70 tekneyle centilmence yarıştı.

Cem Boyner, Mahmut Özgener, Gökhan Çarmıklı, Can Kestelli, Mustafa Taviloğlu, Can Ekşioğlu, gibi iş dünyasının seçkin isimleri ile Yunanistan, İtalya gibi dünyanın dört bir yanından yarışmacıların katıldığı Vodafone Red Alaçatı Uluslararası Balıkçılık Turnuvası heyecanlı anlara sahne oldu.

Sabahın ilk ışıklarıyla avlanmak üzere denize açılan tekneler, 8’er saat süren deniz macerasında kıyıya en büyük ve en fazla balıkla dönmek için yarıştılar.

Boyner ve Taviloğlu en fazla balığı tuttu!

Her yıl artan katılımcı sayısı ile adeta bir festival havasında geçen Vodafone Red Alaçatı Uluslararası Balıkçılık Turnuvası’nda bu yıl, turnuva tarihindeki en büyük balık da tutuldu. Yakaladıkları 36 kiloluk balıkla “June” ekibi “En Büyük Balık” Ödülü’nü LG telefon hediyeleriyle birlikte Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Uysal’ın elinden aldılar. 2 bin dolarlık ödülü şehitler için bağışladılar. “June”, “En Fazla Balık” kategorisindeki üçüncülüğünden kazandığı 1000 dolarlık ödülü ise sokak hayvanları için bağışladı.

Cem Boyner ve Mustafa Taviloğlu’nun yarıştığı Uhuru ekibi “En Fazla Balık” Ödülü’nü, “Yakala Bırak” Ödülü’nü Rouge ekibi, “Jüri Özel Ödülü”nü ise Zaya ekibi kazandı. Turnuvada toplam 8 bin 500 dolar para ödülü dağıtıldı.

Vodafone Red’in yaşgünü partisinde çifte kutlama!

Vodafone Red Alaçatı Uluslararası Balıkçılık Turnuvası’nın finali, Vodafone Red’in ikinci yaş kutlama partisiyle yapıldı. Kazananlar, başarılarını Emir Ersoy Projecto Cubano ve DJ Oben Budak’ın müzikleriyle renklenen Vodafone Red Yaşgünü partisinde kutladı.

:: Vodafone Red kullanıcısı mısınız?

 

 
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Vodafone Red Balıkçılık Turnuvası Sona Erdi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Vodafone Red Balıkçılık Turnuvası Sona Erdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Vodafone Red Balıkçılık Turnuvası Sona Erdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Logitech M190 mouse inceleme Logitech M190 mouse inceleme
  2. 2 AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi
  3. 3 M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor
  4. 4 Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı
  5. 5 QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi
  6. 6 Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor! Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!
  7. 7 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  8. 8 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  9. 9 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!
  10. 10 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti