Okunma

Vodafone Sınırları Kaldıracak


12 Mart 2009 Perşembe 07:27
Vodafone Sınırları Kaldıracak

Satın aldığı şarkıyı birden fazla defa indirmek veya diğer cihazlara aktarmak isteyenlerin başına bela olan DRM kısıtlaması, Vodafone‘un yeni servisiyle büyük darbe alabilir.

Universal Music Group, Sony Music Entertainment ve EMI Music ile anlaşma imzalayan GSM operatörü, bir milyonun üzerindeki şarkı arşivini hiçbir kısıtlama olmaksızın kullanıcılarına sunuyor.

Artık Herkes Özgür

Bugüne kadar DRM ile korunan şarkıları indirenler de bu özgürlükten faydalanarak sahip oldukları şarkıları DRM’siz olarak ücretsiz indirebilecek.

Hem PC hem de mobil cihazlardan erişilebilen yeni servis, bakalım kullanıcılardan nasıl bir talep görecek.

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Vodafone
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Vodafone Sınırları Kaldıracak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Vodafone Sınırları Kaldıracak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Vodafone Sınırları Kaldıracak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "