Okunma

Senin Tarifen Hangisi?


16 Ocak 2009 Cuma 12:27
Senin Tarifen Hangisi?

Vodafone‘un Türkiye web sitesinde yayına başlayan Senin Tarifen Hangisi, Vodafone abonelerine cep telefonu kullanım alışkanlıklarına göre animasyonlu bir oyunla tarifelerini seçme imkanı sunuyor.

Kullanıcıların kendilerine en uygun tarifeyi birkaç kolay adımda bulmalarını sağlayan Senin Tarifen Hangisi, hat türünün belirtilmesiyle başlıyor. İkinci aşamada ziyaretçiler kendi tarzlarını tanımlayan aksesuar ve kıyafet seçeneklerinden istedikleri kombinasyonu yapıp kendilerine en uygun karakteri oluşturuyorlar. Bir ay boyunca ne kadar konuştuklarını ve kaç SMS yolladıklarını bildiren ziyaretçiler, bir sonraki adımda ise daha çok hangi yöne görüşme yaptıklarını belirtiyorlar.

 

Vodafone, tarife seçimi karmaşasına oldukça güzel bir çözüm getiriyor.

Ayda kaç kişiyle konuşuyorsun?“, “Yurt dışına hangi sıklıkla çıkıyorsun?” ve “Gece mi konuşursun gündüz mü, yoksa gece-gündüz mü?” sorularını da renkli animasyonlar arasında gezinerek yanıtlayan ziyaretçiler, böylece kendilerine en uygun tarifeyi öğreniyorlar. Belirlenen tarife, duvar kağıdı olarak bilgisayara da indirilebiliyor.

:: Tarife duvar kağıtlarınızı forumumuzda paylaşın.

Bilgi için: Vodafone
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Senin Tarifen Hangisi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Senin Tarifen Hangisi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Senin Tarifen Hangisi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "