Okunma

Vodafone, TED Global 2012 Resmi Global Destekçisi Oldu


25 Haziran 2012 Pazartesi 11:01
Vodafone, TED Global 2012 Resmi Global Destekçisi Oldu

TED Global 2012 tartışmasız dünyanın en ilham verici ve parlak fikirlerinin ortaya atıldığı konferansların başında geliyor.

Bu yıl da Edinburgh’da düzenlenecek olan konferans, Vodafone’un TED Global 2012 resmi global destekçisi olması ile birlikte canlı yayınla Vodafone Plaza’ya aktarılacak.

25 Haziran ile 29 Haziran arasında düzenlenecek olan konferans, üç gün boyunca çeşitli katılımcılarıyla ilham verici fikirler üretmeye devam edecek.

TED Global 2012, 27. yılında ‘Radikal Açıklık‘ temasını işleyecek ve birbirine bağlı bireylerle toplumların dünyasında şeffaflık, işbirliği ve yaratıcılık kavramlarınının üzerinde duracak.

yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Vodafone, TED Global 2012 Resmi Global Destekçisi Oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Vodafone, TED Global 2012 Resmi Global Destekçisi Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Vodafone, TED Global 2012 Resmi Global Destekçisi Oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "