Vodafone Türkiye’de Yeni Atama


15 Ekim 2012 Pazartesi 06:31
Vodafone Türkiye’de Yeni Atama

Vodafone Türkiye’nin Pazarlama İletişimi ve Kurumsal Çeşitlilik Direktörlüğü pozisyonuna, mevcut sorumluluklarına ek olarak Gizem Keçeci atandı. Vodafone Türkiye’nin organizasyon yapısını çeşitlilikten beslenerek zenginleştirmeye yönelik hedeflerini önceliklendirdiği yeni dönemde bu pozisyona atanan Keçeci, şirketin hedeflerinin, ticari faaliyetleri ve İK politikalarına bağlantılı takip ve yönetimini üstlenecek; bu konularda şirketin dış temsiliyeti ve kurumsal sözcülüğünü yürütecek.


Vodafone Türkiye Pazarlama İletişimi ve Çeşitlilik Direktörü Gizem Keçeci, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Vodafone Grubu’nun globalde benimsediği “dışarıda bırakılanlara ulaşma” vizyonunu kendi katkılarıyla Türkiye’ye entegre ettiklerinin; bu bağlamda müşterilerinin memnuniyeti kadar çalışanlarının memnuniyetine de değer vererek, her pozisyonda çok kültürlülük ve çeşitlilikten beslendiklerinin altını çizdi.

Gizem Keçeci kimdir?

Gizem Keçeci, Vodafone Türkiye’nin Pazarlama İletişimi Müdürü görevini sürdürmekteydi. Şirket içerisindeki sorumlulukları artırılarak, Vodafone Türkiye’nin organizasyon yapısını çeşitlendirip zenginleştirmek amacıyla Pazarlama İletişimi ve Kurumsal Çeşitlilik Direktörü olarak atanmıştır.

Kendisi Vodafone bünyesinde çalışmaya başlamadan önce 8 yıl boyunca Danone Group’ta görev almıştır. Danone Türkiye’nin Pazarlama Servisi Müdürü olarak çalıştıktan sonra Vodafone bünyesine katılmıştır.
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Vodafone Türkiye’de Yeni Atama konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Vodafone Türkiye’de Yeni Atama ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Vodafone Türkiye’de Yeni Atama ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk... Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk...
  2. 2 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık! 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık!
  3. 3 Online market alışverişi artık çok kolay! Online market alışverişi artık çok kolay!
  4. 4 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri! 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri!
  5. 5 Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık! Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık!
  6. 6 Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu? Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu?
  7. 7 Mobilden banka hesabı nasıl açılır? Mobilden banka hesabı nasıl açılır?
  8. 8 SDN Şampiyonlar Ligi! - Özel FIFA 21 turnuvası SDN Şampiyonlar Ligi! - Özel FIFA 21 turnuvası
  9. 9 Havalimanında uçak kaçırmayı engelleyen uygulama! Havalimanında uçak kaçırmayı engelleyen uygulama!
  10. 10 Ortalığı dağıtacak Fuji X-S10 inceleme! (Dünyada ilk) Ortalığı dağıtacak Fuji X-S10 inceleme! (Dünyada ilk)