Okunma

Vodafone’un Paraları


27 Şubat 2008 Çarşamba 22:00
Vodafone’un Paraları
Türkiye’deki operatörlerden Telsim’i satın alarak pazara giriş yapan dünya devi Vodafone, bugün Turkcell’le eşzamanlı şekilde yıllık planları ve geçen seneki gelişmeleri bir basın toplantısında açıkladı. Vodafone, ismen yeni bir işletmeci olsa da genel olarak sektörde deneyimli ve görünene göre bu deneyimi Türkiye pazarına hemen yansıtmış durumda.

Attila Vitai’den Rakamlar

Vodafone Türkiye genel müdürü Attila Vitai‘nin verdiği rakamlara göre, Vodafone’un Türkiye’deki abone sayısı 16 milyonun üzerinde. Yapılmış ve planlanan yatırımın miktarı 4,5 milyar dolar seviyesine olan Vodafone’un Türkiye’den beklentisi ve şimdiye kadar aldığı geri dönüş de gayet yüksek. Dünya çapında tüm Vodafone grubu 21,25 milyar YTL ciro elde etmişken, Türkiye’deki Vodafone’un cirosu 2,6 milyar YTL seviyesinde.

:: Basın toplantısıyla ilgili olarak videomuz yakında bu sayfalarda yayınlanacak.

Bilgi için: Vodafone
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Vodafone’un Paraları”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Türk Adam Türsell Kullanır

  2. SDN Okuru dedi ki:

    turkcelle bağlan hayata:)))

" Vodafone’un Paraları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Vodafone’un Paraları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Vodafone’un Paraları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "