Okunma

Vodafone Yeni Android’in Fiyatını Açıkladı


15 Nisan 2009 Çarşamba 15:19
Vodafone Yeni Android’in Fiyatını Açıkladı

Vodafone İtalya, dünyanın ikinci Android platformuna sahip telefonu olması kuvvetle muhtemel olan HTC Magic (nam-ı diğer G2) ile ilgili web sayfasını tüm resmi detaylarıyla birlikte güncelledi. Buna genelde son ana kadar açıklanmayan fiyat bilgisi de dahil. Eğer İtalya’daysanız Android bazlı akıllı telefonu yeni abone olarak ücretsiz almanız mümkün. Bu  teklif elbette Vodafone İtalya’ya birkaç yıl sadık kalacağınıza dair bir sözleşme imzalarsanız mümkün.


Ayda 9 Euro hiç fena bir teklif değil

Mevcut aboneler ise 198 dolar peşin ödeme ve ardından sadece 9 Euro aylık ödemelerle HTC ve Android’in beklenen telefonu HTC Magic’i edinebiliyorlar. Ancak param var, taahhütnameyle uğraşmak da istemiyorum diyenler için Vodafone cihaza 596 dolar değer biçmiş. İtalya’daki fiyat stratejileri diğer ülkeleri bağlamaz. Ülkeler arasında fiyatlar büyük farklılık gösterebiliyor. Cihaz Türkiye’ye Vodafone ile gelirse kuvvetle muhtemel daha cazip fiyatlarla sunabilirler. Ya da en azından aylık ödemelerin 9 Euro olduğu, ancak peşinatın biraz daha düşürülmüş versiyonunu sunmalarını bekleyebiliriz.

:: Vodafone’un müşterilerini memnun eden son tarifeleri hakkındaki düşüncelerinizi burada paylaşabilirsiniz.
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Vodafone Yeni Android’in Fiyatını Açıkladı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Ayda 9 avro güzeldi Türkiye’ye geldiğinde bunu 5 yada 10’la çarpmak gerek. 🙂

  2. SDN Okuru dedi ki:

    çok pahalıymış bu adronoid, windows mobile veya iphone kullanmak daha mantıklı bence. google, kendini beğenmiş çocuklar gibi davranıyor

" Vodafone Yeni Android’in Fiyatını Açıkladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Vodafone Yeni Android’in Fiyatını Açıkladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Vodafone Yeni Android’in Fiyatını Açıkladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "