Vodafone’dan Bayram Kampanyası


03 Eylül 2010 Cuma 07:26
Vodafone’dan Bayram Kampanyası

Vodafone’un 17* ülkedeki Vodafone GSM şebekesinde geçerli olan “Dünyayı Gezen” seçeneği ile Vodafone aboneleri çifte bayram yaşayacak. Türkiye’de bir ilk olan bu tarife sayesinde Vodafone’lular, bir yandan bayram keyfini yurtdışında yaşarken bir yandan da sadece 91 Kuruş’a konuşmanın keyfini yaşayacak. Dünyayı Gezen seçeneğini tercih edenlerden aylık sadece 1,21 TL sabit ücret alınacak.

 

 

Türkiye’den Yapılan Aramalara Çok Avantajlı Seçenekler

Vodafone, bayramı Türkiye’de geçirecek abonelerini de unutmadı. Vodafone’un özel seçenekleriyle de aboneler, yurtdışındaki tanıdıklarıyla doya doya konuşabilecek. Bayramda Amerika’daki sevdiklerinin sesini duymak isteyen faturalı hat sahipleri “Tek Amerika” seçeneği ile aylık sabit 0,49 TL karşılığında, Amerika’daki sabit ve mobil hatlarla dakikası sadece 20 Kuruş’a görüşebilecek. Faturasız hat sahipleri ise sabit 1 TL ödeyerek dakikası 20 kuruştan Amerika’daki yakınlarını arayabilecek.

Mevcut tarifesine “Dünya Küçük” seçeneğini ekleyen faturalı hat aboneleri ise operatör ayrımı olmadan aylık 3,62 TL sabit ücret ödeyerek yurtdışındaki tüm yönlerle dakikası 35 Kuruş‘tan görüşme yapabilecek. Faturasız hat sahipleri ise bu tarifeden aylık 30 TL ve üzeri yükleme yaparak, dakikası 80 Kuruş’tan yurtdışındaki her yönü arayabilecek.

 

Cep Avantaj Tarifesi’ndeki Her Yöne Dakikalar Yurtdışı Aramaları İçin de Geçerli

Vodafone Cep Avantaj tarifesini kullanan faturalı aboneler Vodafone’un Türkiye’de ilk kez sunduğu hizmet sayesinde her yöne dakika paketlerini yurtdışı aramaları için de kullanabilecek. Aboneler yedi farklı Cep Avantaj Tarifesi’nden birini seçerek elde edecekleri her yöne dakikalarla yurtdışındaki 346 milyon Vodafone abonesinin yanı sıra Avrupa ve Amerika’yı da kapsayan 50’ye yakın ülkedeki sabit hat numaralarını da arayabilecek. Örneğin, Cep Avantaj içinde yer alan mini tarifeyi seçerek 15 TL ödeyen bir abone, tarifenin sunduğu her yöne 150 dakikayı yurtdışı aramalarında da kullanabilecek.

Vodafone aboneleri, çağrı merkezini arayarak, internetten, SMS yoluyla veya Vodafone Cep Merkezlerine giderek seçtikleri tarifeye kolayca geçebilecek

:: Vodafone’un bayram kampanyasını beğendiniz mi?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Vodafone’dan Bayram Kampanyası konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Vodafone’dan Bayram Kampanyası ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Vodafone’dan Bayram Kampanyası ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme! RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme!
  2. 2 Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik! Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik!
  3. 3 Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık! Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık!
  4. 4 Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme! Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme!
  5. 5 Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme! Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme!
  6. 6 Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor! Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor!
  7. 7 BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur? BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur?
  8. 8 Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu? Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu?
  9. 9 Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor? Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor?
  10. 10 MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi! MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi!