Okunma

Vodafone’dan Çiftçi Kulübü


19 Şubat 2010 Cuma 14:30
Vodafone’dan Çiftçi Kulübü

Geçtiğimiz aylarda düzenlenen basın toplantısıyla halka tanıtılan Vodafone Çiftçi Kulübü projesi nihayet hayata geçirildi. Telefon operatörünün Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’yla ortaklaşa geliştirdiği bu proje, bugün ilk SMS’i kullanıcılarına gönderdi. aket kapsamında Bakanlık Vodafone Çiftçi Kulübü üyelerine abonelerine yılda 20, kısa mesaj gönderecek.

Tamamen ücretsiz olan bu hizmetin nihai olarak, çiftçi kayıt sistemine kayıtlı 2,7 milyon çiftçinin tümünü kapsaması hedefleniyor. Kulübün sunduğu hizmetler arasında meteorolojik gelişmeleri, mahsulün durumunu ve ürünlerin piyasa fiyatını aktaran “Çiftçi Haber Paketi“, avantajlı “Cep Çiftçi” tarifeleri de bulunuyor.

Ayrıca suya ve darbeye dayanıklı cep telefonlarını bu hizmete üye kişiler uygun fiyatlar ve ödeme koşullarıyla satın alabilecek. Proje kapsamında çiftçiler traktörlerde yüzde 5 indirim ve anlaşmalı hastanelerde 10.000 TL‘ye kadar ücretsiz kaza sigortası, 500 TL‘ye kadar ücretsiz tedavi, tarımsal verimlilik konulu eğitim toplantılarına katılma imkanları yer alıyor.

Ön ödemeli Cep Çiftçi aboneleri, tüm Cep Çiftçi tarifesi aboneleri ile süre sınırı olmadan, çağrılar ister 1 dakika, ister 60 dakika olsun çağrı başına arama başına sadece 1 kontöre konuşabiliyor. Çiftçiler ayda en az 100 kontör yükleyerek kazanacakları bu avantajın yanında diğer her yöne dakikası sadece 1 kontöre konuşabiliyor.

:: Çiftçi Kulübünden faydalanacak mısınız?

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Vodafone’dan Çiftçi Kulübü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Vodafone’dan Çiftçi Kulübü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Vodafone’dan Çiftçi Kulübü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "