Okunma

Vodafone’dan Esnaflara Özel Tarife


10 Ekim 2010 Pazar 15:30
Vodafone’dan Esnaflara Özel Tarife

Vodafone, daha önce KOBİ’lerin hizmetine sunduğu tarifeleri şimdi de esnafa sunuyor. Firmanın “Hesaplı Esnaf Tarifesi” ve “Bereketli Esnaf Tarifesi” adını verdiği bu yeni hizmetlere geçenler, özel bir haber servisine saihp olacak.(Vodafone Çiftçi Kulübü Eğitim Tırı Yollarda)

 

 

Özel İndirimler

Ayrıca, bu tarifelerdeki kullanıcılar KOBİ’lerin faydalanabildiği İş Ortaklarım Programı‘na 28 firmadan yüzde 60’a varan indirimlere sahip olacak. 

Ücretsiz haber alma hizmetinde ise esnaflar, banka kredileri, fiz indirimleri ve vergi düzenlemeleri hakkında bilgileri otomatik olarak SMS ile ulaşabilecek.

:: Vodafone’un bu yeni tarifesinden faydalanacak mısınız?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Vodafone’dan Esnaflara Özel Tarife konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Vodafone’dan Esnaflara Özel Tarife ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Vodafone’dan Esnaflara Özel Tarife ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "