Okunma

Vodafone’dan Google’a Şok Suçlamalar


16 Şubat 2010 Salı 18:56
Vodafone’dan Google’a Şok Suçlamalar

Vodafone Başkanı Vittorio Colao, Barcelona‘da düzenlenen Mobile World Congress 2010’da, tartışma yaratacak açıklamalara imza attı ve kullanıcıları, Google’a karşı uyardı.

Ne Dedi?

Colao, “Google ve Yahoo, web dünyasındaki arama ve reklam pazarının yüzde 80’ini elinde tutuyor. Google, zaten aslan payını kapmış. Dev arama motoru, kullanıcının seçim gücünü zedelemeye ve mahremiyetini ihlal etmeye başladı. Yetkilileri göreve çağırıyorum. Yanlış anlaşılmasın, devletten ve kamu gücünden bahsetmiyorum.” açıklamasını yaptı.

Vodafone Başkanı’nın hangi yetkilileri, ne görevine çağırdığı ise anlaşılamadı.

:: Sizce Vodafone Başkanı haklı mı?

 
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Vodafone’dan Google’a Şok Suçlamalar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Vodafone’dan Google’a Şok Suçlamalar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Vodafone’dan Google’a Şok Suçlamalar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "