Vodafone’dan Kadınlara Pozitif Ayrımcılık


26 Nisan 2013 Cuma 13:30
Vodafone’dan Kadınlara Pozitif Ayrımcılık

Vodafone Türkiye, yeni bir proje ile kadınlara pozitif ayrımcılık ile özel servisler sunuyor. Projenin detayları ise bugün İstanbul’da düzenlenen bir basın toplantısı ile duyuruldu. Toplantıya aralarında Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin de katıldı.

Projenin detaylarını Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Lütfullah Kitapçı‘ya sorduk. İşte Vodafone’un ‘Önce Kadın‘ projesinin detayları.

Yeni sosyal iş modeli ile ülkemizin sürdürülebilir büyümesine katkı sağlayacak, güçlü toplum, güçlü nesiller ve güçlü Türkiyeiçin; kadını ekonomik hayatta eşit konuma gelmesinin amaçlandığı Vodafone Önce Kadın programı kapsamında yer alan servisler şöyle;

 • “Vodafone Önce Kadın İlan Servisi” ile el emeği ürünlerini tek bir SMS ile Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından sahibinden.com ile alıcıya ulaştırmalarına imkân tanınıyor.
 • Önce Kadın Girişimci Paketi ile mobil ve sabit ses, data ve bulut çözümlerini kapsayan tüm iletişim ihtiyaçları için avantajlar sunuluyor
 • Önce Kadın Destek Paketi” ile faturasız Vodafone hat sahibi kadınlar, “tek seferde 25 TL yükleme ile tüm Vodafone’lularla kendi tarifeleri üzerinden konuşabilecekleri 100 TL’lik destek” kazanıyorlar.
 • Teknolojide Kadın Hareketi” projesi ile kadınların bilgi ve teknolojiye erişimini kolaylaştıran, kişisel gelişim olanakları sunuluyor. Teknolojide Kadın Hareketi projesi, ayrıca, kadınların eğitimi ve teknolojik iş fikirlerini hayata geçirmesi için, düzenlenen yarışmayla cansuyu sermayesinin verildiği ilk sosyal sorumluluk projesi olma özelliğini taşıyor.

 Önce Kadın Bilgi Servisleri kapsamında; 

 • Anne-Çocuk Servisi” ile bebek gelişimiyle ilgili yararlı bilgiler AÇEV işbirliği ile ücretsiz mesajlarlakadınların cep telefonlarına iletiliyor.
 • “Önce Kadın Yaşam Servisi”nde, kadının bakımlı bir yaşam sürmesi ve yaşam kalitesini artırması için gerekli bilgiler ücretsiz mesajlar ile ceplerine iletiliyor.

:: Projeyi nasıl buldunuz?   

 
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Vodafone’dan Kadınlara Pozitif Ayrımcılık”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  kadın erkek eşittir diyeceğim fakat türkiye’de yaşadığımızın ve türkiye’de kadın olmanın ne kadar zor olduğunu hatırladım. Varsın kadınlar operatörde bari üstün olsun.

" Vodafone’dan Kadınlara Pozitif Ayrımcılık konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Vodafone’dan Kadınlara Pozitif Ayrımcılık ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Vodafone’dan Kadınlara Pozitif Ayrımcılık ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
 2. 2 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
 3. 3 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
 4. 4 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
 5. 5 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
 6. 6 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
 7. 7 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
 8. 8 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
 9. 9 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
 10. 10 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?