Okunma

VoIPEXPO 2016’da Neler Konuşulacak?


19 Şubat 2016 Cuma 08:45
VoIPEXPO 2016’da Neler Konuşulacak?

Türkiye’nin tek VoIP etkinliği olan VoIP Expo, 23 Mart 2016 tarihinde Koç Üniversitesi’nde Kuluçka Merkezinde gerçekleşecek

Bilişim sektörünün önde gelen firmalarının katıldığı etkinlikte sektör profesyonelleri, katılımcıları VoIP tabanlı ses sistemleri ve teknolojileri konusunda bilgilendirecek.

VoIP Teknolojileri 4 farklı oturumda Telekom operatörü altyapıları, çağrı merkezi sistemleri, santral sistemleri ve video konferans altyapıları başlıkları ile bilgi işlem uzmanlarına hitap edecek. VoIP teknolojilerinin bugünü, yarını ve VoIP teknolojilerine yatırım fırsatlarının tartışıldığı oturumlarda, alanında önde gelen kurumların kullandığı VoIP uygulamalarına ilişkin başarı hikayeleri de sunulacak.

IP tabanlı ses sistemleri konusunda Türkiye’nin lider firması Empatiq İletişim Teknolojileri’nin ana sponsorluğunda düzenlenen VoIP Expo etkinliği’ne 20’yi aşkın distribütör, Telekom operatörü ve iş ortakları oturumlarda panelist olacak katılacak.

Empatiq İletişim Teknolojileri

2002 yılında kurulan Empatiq İletişim Teknolojileri, 10 yılı aşkın süredir, kurumlara IP tabanlı ses ve iletişim çözümleri sunmaktadır. Empatiq İletişim Teknolojileri, VoIP teknolojilerinin Türkiye’de yaygınlaşmasında önemli katkılar sağlamıştır.

16-02/19/anasponsor.png

IP tabanlı iletişim sistemlerinin tüm dünyada ön plana çıkmasına paralel olarak, IP iletişim konusunda önemli projelere imza atmıştır. Aynı zamanda, 2013 yılında, Capital Dergisi’nin Türkiye’nin 44 büyük şirketi arasında yaptığı araştırmada, yeni ürünlerden elde edilen satış payı sıralamasında ilk sayıda yer alarak, yenilikçi yaklaşımını bir kez daha kanıtlamıştır. 

Distribütörü olduğu markaların, Türkiye’deki tek temsilcisi olan Empatiq İletişim Teknolojileri, bu ürünlerin, ithalat, satış ve satış sonrası operasyonlarını başarıyla yürütmektedir. 

IP üzerinden ses ve görüntü iletimini sağlayan ürünlere odaklanan Empatiq İletişim Teknolojileri, sunmuş olduğu tüm ürün ve çözümlere katma değer sağlamaktadır. IP iletişim sistemleri konusuna odaklanan Empatiq İletişim Teknolojileri, sunduğu katma değerli çözümler ve her geçen gün genişlettiği ürün yelpazesi ile kurumların, daha verimli ve daha karlı firmalar olmalarını hedeflemektedir.

Bu bağlamda, kurumların ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek, gereksinimlere göre özelleştirilmiş en etkin tümleşik iletişim çözümlerini sunmaktadır. 

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren iş ortakları ile birlikte önemli IP iletişim projeleri gerçekleştiren Empatiq, iş ortaklığı yapısını her geçen gün güçlendirmektedir. 

Satış ve operasyon süreçlerinde, profesyonel bir kadro ile çalışan Empatiq İletişim Teknolojileri’nin bünyesinde, sertifikalı mühendisler ve yazılım geliştirme ekibi de bulunmaktadır. 

İş hayatındaki başarının temelinde, güven, kalite, müşteri odaklılık ve yenilikçilik ilkelerinin yattığı inancıyla yoluna devam eden Empatiq İletişim Teknolojileri, her geçen gün gelişimini artırarak büyümeye devam etmektedir.

:: VoIPEXPO etkinliğine katılacak mısınız?

 
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" VoIPEXPO 2016’da Neler Konuşulacak? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere VoIPEXPO 2016’da Neler Konuşulacak? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda VoIPEXPO 2016’da Neler Konuşulacak? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "