Okunma

Volvo yeni şirketini duyurdu!


04 Temmuz 2018 Çarşamba 15:00
Volvo yeni şirketini duyurdu!

Volvo Cars tarafından yeni bir bağımsız mobilite şirketinin duyurusu gerçekleştirilmiş durumda. Sadece tek bir harften oluşan M adlı şirket ile otomobillere ve servislere erişim tek bir uygulama üzerinden gerçekleştirilebilecek. İşte, Volvo M hakkında detaylar.

Volvo M kullanıcılara neler sunacak?

Sezgisel bir uygulama ile otomobil ve servislere güvenilir ve isteğe bağlı erişim olanağı sunacak olan M, şu an için geleneksel mobilite servisleri ile kısıtlı durumda. Bundan kastımız ise uygulamanın sadece araba paylaşımı odaklı olması.

Volvo M

M, mevcut Volvo girişimlerinden birisinin de yerine geçmiş olacak. 1700 adetten fazla otomobili kapsayan İsveçli araba paylaşım operasyonu Sunfleet, 2019 yılı itibariyle M çatısı altına girmiş olacak. Ek olarak İsveç, yeni şirketin gelişim çabalarının anavatanı konumunda olacak. Platformun beta olarak bu yılın sonbahar aylarında hayata geçirilmesi de planlar arasında yer alıyor. Bu anlamda platformun tam kapasite hayata geçmesi zaman alacak. Volvo, Sonbahar 2019 içerisinde yeni şirketinin İsveç ve ABD ülkelerinde tam kapasite olarak hayta geçirileceğini ifade ediyor.

M için özel bir öğrenme teknolojisi üzerinde de çalışılıyor. Bu teknoloji ile kullanıcılara ihtiyaçları sorularak tercih ve alışkanlıkları odaklı bir şekilde kişiselleştirilmiş hizmetler sunulacak. M bu yılın sonuna doğru, platform hakkında çok daha fazla detayın paylaşılacağının da sözünü veriyor. Şirketin bu platformu diğer ülkelere de genişletip genişletmeyeceği de şu an için belirsiz.
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Volvo yeni şirketini duyurdu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Volvo yeni şirketini duyurdu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Volvo yeni şirketini duyurdu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "