Okunma

Güvenli Otomobil mi Aradınız? Volvo S60!


17 Kasım 2010 Çarşamba 08:46
Güvenli Otomobil mi Aradınız? Volvo S60!

Auto Show 2010‘daki turumuzda uğradığımız Volvo standında, en çok ilgi çeken modellerden biri olan Volvo S60, sadece tasarımı ve performansı ile dikkatleri üzerine çekmiyordu.

Aracın sunduğu güvenlik seçenekleri, trafik kazalarında yaşanan can ve mal kayıplarını en aza indirgemek için gelinen son noktayı da ortaya koyuyor.

Videoyu İzleyin

 

Firmanın Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler Müdürü Ebru Ekşi Akınoğlu ile gerçekleştirdiğimiz röportajda, en son teknolojilere yakından baktık.

Volvo S60‘ın fiyatı, performansı ve yakıt tüketimi hakkında detayları da bu videoda bulabilirsiniz.

Volvo S60 hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Volvo S60’ın güvenlik seçenekleri sizi memnun etti mi?
Tıklayın, forumda tartışalım.
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Güvenli Otomobil mi Aradınız? Volvo S60! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Güvenli Otomobil mi Aradınız? Volvo S60! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Güvenli Otomobil mi Aradınız? Volvo S60! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "