Okunma

Walk It Out ile Formunuzu Koruyun!


11 Temmuz 2009 Cumartesi 06:00
Walk It Out ile Formunuzu Koruyun!

Konami Digital Entertainment, ritim tabanlı fiziksel egzersiz oyunu “Walk It Out“un yapımına bugün itibariyle başladıklarını duyurdu. Oyun hakkında ilk detaylar da gün ışığına çıktı. “Walk It Out” da kullanıcılar sanal bir dünyada, çeşitli objelere göre ve arkaplandaki müziğin ritmine uygun olarak adımlarını atmaya çalışacaklar. Yapımda kullanıcı hareketlerinin takibi için Wii Remote ve Nunchuk’un beraber kullanıldığı bir sistem altyapısı mevcut. Oyunun Wii Balance Board ve Konami’nin bir başka fiziksel harekete dayalı yapmı olan “Dance Dance Revolution”un dance mat kontrol aleti ile de uyumlu olacağı belirtildi.

 
Walk It Out’da sanal bir dünya da yürüyerek seyahat etmek mümkün

Yapımda kullanıcıları, her biri güncel ve “Black Eyed Peas” , “Demi Lovato” ve “Jesse McCartney” gibi ünlü sanatçılara ait olan 120 adet lisanslı şarkı bekliyor. “Walk It Out”, gelecekte video oyunlarında kontrol şeklinin tamamen fiziksel harekete dayalı olup olmayacağı yönündeki tartışmaları da beraberinde getirdi.

:: En sevdiğiniz Wii aparatı hangisi?

 

 
yazarRumi Çabuk

Bilişim dünyasına gönül vermiş olan Rumi, bu alanda kendine sıkı bir kariyer hedefliyor. Bu yüzden de fırsat bulduğu her anı, yazı yazarak değerlendiriyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Walk It Out ile Formunuzu Koruyun! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Walk It Out ile Formunuzu Koruyun! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Walk It Out ile Formunuzu Koruyun! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "