Okunma

Warcraft’ta Yeni Dönem Başlıyor


16 Haziran 2011 Perşembe 12:30
Warcraft’ta Yeni Dönem Başlıyor

Matrix‘in gerçek hali gibi sayılacak olan World of Warcraft tüm dünyayı peşinden koşturmaya devam ediyor. Her gün bu oyunu milyonlarca insanlar en azından 3 saat boyunca aralıksız oynuyor.

Kendi yarattıkları karakterleri geliştirerek Azeroth‘un sosyal yaşamına hazır hale getiren oyuncular sayısız araştırma tezine konu oldu.

Kıyamete 5 Kala

Uzmanlar World of Warcraft‘ın eşi benzeri bulunmayan bir dijital sosyal platform olduğunu düşünüp bu konuda araştırma yapıyorlar.

Milyonlarca insan 5 yılı aşkın süredir bu oyunda maceradan maceraya konuşuyor kendine yeni arkadaşlar buluyor. Bu oyun sayesinde evlenenlerin sayısı ise 100’e yaklaştı. Illidan ve Lich King‘ten sonra WoW oyuncuları yeni bir kötü karakteri öldürmek için kılıçlarını hazırlıyor.

Ama tanrısal güçlere sahip Death Wing ile savaşmadan önce karakterler biraz daha güçlenmeli. İşte Death Wing’e ulaşmak için az zaman kaldığını gösteren yeni bölüm ve hikayesi.

:: Yeni bölüm beklentilerinizi karşıladı mı?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Warcraft’ta Yeni Dönem Başlıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Warcraft’ta Yeni Dönem Başlıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Warcraft’ta Yeni Dönem Başlıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "