Okunma

Warner’dan Blu-ray İndirimleri


14 Temmuz 2008 Pazartesi 21:00
Warner’dan Blu-ray İndirimleri
Büyük film yayıncılarından Warner Home Video, Blu-ray filmlerin fiyatlandırmaları konusunda oldukça şiddetli bir operasyon yapacak. Bu şekilde DVD ve Blu-ray diskler arasındaki farklar neredeyse tamamen kapanacak diyebiliriz. Şu sıralarda ülkemizde bir Blu-ray filmin fiyatı yaklaşık 50-70 YTL, Avrupa’da ise 20-30 €. ABD’de düşünülen fiyatlar ise kafamızı duvarlara vurduracak cinsten. Filmler satıcıya 11 dolardan verilecek; bu fiyatın son kullanıcıya yansıması ise 20 doların altında olacak. Birliğine girmesek bile Avrupa’da yaşamak zor zanaat.

Bilgi için: Warner
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Warner’dan Blu-ray İndirimleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Warner’dan Blu-ray İndirimleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Warner’dan Blu-ray İndirimleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "